بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۶۴۲۴
رویداد همتایابی اقتصاد دریامحور
مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم از آمادگی شرکت‌های صنعتی فعال در حوزه‌های اقتصاد دریاپایه جهت حضور فعال و نقش آفرینی در نخستین رویداد بین المللی همتایابی اقتصاد دریامحور ایران در جزیره قشم خبر داد.
دوشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۰

رویداد همتایابی اقتصاد دریامحوربه گزارش بازار کار ، مرتضی صابری با بیان این مطلب، افزود: طی هفته‌های گذشته جلسات هماهنگی با حضور فعالان اقتصادی و شرکت‌های فعال در جزیره قشم برای برنامه‌ریزی جهت حضور در این رویداد بین‌المللی برگزار شده است.

وی ادامه داد: تاکنون ۱۰ شرکت فعال در منطقه آزاد قشم در حوزه اقتصاد دریامحور برای حضور در این رویداد اعلام امادگی کرده‌اند.

به گفته مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید منطقه آزاد قشم؛ نخستین رویداد بین‌المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور قشم، فرصت مناسبی برای شرکت‌های صنعتی فعال در منطقه آزاد قشم است تا برای فروش محصولات و تامین مواد اولیه و تجهزات تولید اقدام کنند.

صابری تصریح کرد: این رویداد با هدف ایجاد شناخت، برقراری ارتباط سازنده و موثر میان شرکت‌های دانش بنیان، تجاری و صنعتی در حوزه اقتصاد دریامحور برای نخستین بار در کشور در جزیره جهانی جهانی قشم برگزار می‌شود.

نخستین رویداد بین‌المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور با هدف بررسی فرصت‌ها، چالش‌ها و راهکارها و بهبود وضعیت معیشت و ایجاد اشتغال، با تمرکز بر سیاست‌های کلی توسعه دریامحور با حضور دستگاه‌های عمومی، دولتی و غیردولتی، شرکت‌های خصوصی، شرکت‌های دانش‌بنیان و سفرای کشورهای مختلف جهان ۲۵ تا ۲۷ اردیبهشت ماه سال جاری در جزیره قشم برگزار می‌شود.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر