بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۶۶۱۳
مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی، با اشاره به اینکه تراکتورسازی ایران دارای ۲ خط تولید در ونزوئلا و تاجیکستان است، گفت: به زودی در ۲ کشور دیگر نیز خط تولید تراکتورهای این گروه صنعتی به عنوان ویژند جمهوری اسلامی ایران راه اندازی می شود.
شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۵

خطوط تولید تراکتورهای ایرانی در خارج از کشور افزایش می‌یابد

به گزارش بازار کار، به نقل از روابط عمومی تراکتورسازی ایران، مصطفی وحیدزاده، مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی، روز شنبه، 22 اردیبهشت ماه، در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه تراکتورسازی ایران دارای ۲ خط تولید در ونزوئلا و تاجیکستان است، گفت: به زودی در ۲ کشور دیگر نیز خط تولید تراکتورهای این گروه صنعتی به عنوان ویژند جمهوری اسلامی ایران راه اندازی می‌شود.

وی ارائه اطلاعات دقیق در این زمینه را بخاطر شرایط تحریمی موکول به آینده کرد و افزود: در این خطوط جدید ۲۲ مدل تولیدی سایت تبریز، تولید و به نیاز بازارهای داخلی خود کشورهایی که خطوط راه اندازی می شود پاسخگو خواهد بود و همچنین به کشورهای همجوار آنها صادر خواهد شد.

وحیدزاده، با اشاره به اینکه از نظر کمی و کیفی تراکتورهای گروه تراکتورسازی ایران که با عنوان نام تجاری ایرانی در بازارهای جهانی شناخته می‌شوند در رده ۱۵ کشور اول دارنده این صنعت قرار دارد، اظهار کرد: صادرات به ۲۵ کشور دنیا و کسب استانداردهای بسیاری از کشورهای دنیا دلیلی بر این ادعا است در حالی که تراکتورسازی ایران به عنوان معدود صنایع ایران جزو فهرست تحریم مستقیم آمریکا قرار دارد.

مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران، تاکید کرد: قیمت رقابتی و بهره وری که با استفاده از توانمندی های بالقوه گروه تراکتورسازی به دلیل وجود بیشتر صنایع از جمله ریخته گری، موتورسازی، قطعه سازی و سایر صنایع مرتبط و همچنین کارکنان متخصص بدست آمده تراکتورهای ایرانی را برای حضور در بازارهای جهانی مزیت دار کرده است.

وی همچنین تاکید کرد: تراکتورسازی ایران در کشورهای منطقه خاورمیانه و آسیا بدون رقیب و یکه تاز میدان به دلایل کیفی و قیمت است.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر