بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۶۶۲۴
استاندار هرمزگان در جمع بندی سفر یک روزه خود به پارسیان اظهار داشت: امروز در ادامه سفر به شهرستان های مختلف و دیدار بی‌واسطه با مردم استان در خدمت مردم شریف پارسیان بودیم، در ابتدا ملاقات عمومی در مسجد جامع شهرستان برگزار شد.
شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۸

به گزارش بازار کار ، مهدی دوستی گفت:  قریب به ۱۰۰ نفر از مدیران استان در شهرستان پارسیان حضور پیدا کردند و به صورت بی واسطه از نزدیک مشکلات مردم را بررسی کردند.

دوستی بیان کرد: عمده ترین مسائلی که در دیدارهای بی‌واسطه مطرح شد بحث ‌زمین‌های موات، بحث اشتغال در صنایع فعال منطقه، زیرساخت‌های آموزشی و گمرکات بود و در مباحث تجاری  نیز موارد مختلفی بیان شد.

استاندار هرمزگان  بیان کرد: در دور اول سفر به شهرستان پارسیان  ۸۵ مصوبه داشتیم که از این تعداد ۷۲ مصوبه انجام شده، یک مصوبه قطعی است و تلاش داریم ۱۲ مصوبه دیگر را بتوانیم عملی کنیم تا شرمنده مردم نشویم.

دوستی اضافه کرد: یکی از مسائل هم شهرستان خرید دستگاه ام آر ای بود که با اعتبار آن ۸۰ میلیارد خریداری شد و ۱۰ میلیارد تومان نیز بابت ساختمان و زیر ساخت های این مجموعه تامین و در این سفر به مردم شریف تحویل شد.

وی با اشاره به بازدیدش از پروژه‌های نهضت ملی مسکن شهرستان پارسیان گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه ها در حد متوسطی است و آن هم متأثر از دو آیتمِ روند اجرا و آورده‌ی مردم است از این رو اگر مردم آورده های خود را ساماندهی کنند روند کار نیز سرعت بیشتری خواهد یافت و زودتر صاحبخانه خواهند شد.

 استاندار هرمزگان اذعان کرد: در بازدید از منطقه ویژه پارسیان، مگا پروژه‌های میلیارد دلاری، جی تی ایکس و آن تی یوم  نسبت به بازدید قبلی پیشرفت قابل توجهی داشتند و کارگاه ها با تقریبا ۱۰۰۰ نفر نیرو فعال بودند، همچنین پروژه آب شیرین کن پیشرفت ۴۰ درصدی  داشت، اسکله ها تقریبا تمام شده و یک پست اسکله نیز در حال احداث است که  تا پایان سال به بهره‌برداری خواهندرسید.

عالی ترین مقام اجرایی استان هرمزگان تاکید کرد: مجموع پولی که تاکنون برای پروژه‌های پارسیان پرداخت شده است بیش از ۴ هزار میلیارد تومان است.

برچسب ها:

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر