بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

کد خبر : ۱۵۶۸۱۰
استاندار آذربایجان‌شرقی، با تاکید بر اهتمام جدی بانک‌های استان نسبت به پرداخت تسهیلات بخش تولید و عدم تاخیر در این زمینه، گفت: در سال جهش تولید نباید بخش تولید را به خاطر تاخیر در پرداخت تسهیلات دچار مشکل کنیم.
سه‌شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۶

بخش تولید نباید به خاطر تسهیلات بانکی دچار مشکل شود

به گزارش بازار کار، مالک رحمتی، استاندار آذربایجان‌شرقی، روز سه‌شنبه 25 اردیبهشت‌ماه، در جلسه شورای هماهنگی بانک‌های استان،  با تاکید بر اهتمام جدی بانک‌های استان نسبت به پرداخت تسهیلات بخش تولید و عدم تاخیر در این زمینه، گفت: در سال جهش تولید نباید بخش تولید را به خاطر تاخیر در پرداخت تسهیلات دچار مشکل کنیم. 

وی افزود: برخی اوقات پرداخت تسهیلات توسط بانک ها نوشدارو بعد از مرگ سهراب است، چرا که فصل کاری در استان حداکثر تا آخر آبان است.
 
استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: ۲ تا ۳ ماه آینده از نظر اعطای تسهیلات بانکی برای فعالیت های ساخت و ساز در حوزه تولید و صنعت، حیاتی است.
 
محمدکلامی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی نیز بر پرداخت تسهیلات مصوب سفر استانی رئیس جمهور تاکید کرد و گفت: مدیریت استان خود را معطل مدیران بانک هایی که در جذب منابع کوتاهی کرده و عملکرد قابل قبولی ندارند، نخواهد کرد.
 
وی افزود: وام های مصوب سفر رئیس جمهور مخصوصا تسهیلاتی که در دور دوم به تصویب رسیده است از اهمیت بالایی برای ما برخوردار است و بانک های استان باید نسبت به پرداخت آنها اقدام کنند.
 
کلامی به لزوم پرداخت وام های تکلیفی نیز اشاره کرد و اظهار داشت: اقتصاد آذربایجان شرقی به لحاظ گستردگی فعالیت بخش خصوصی، قابل مقایسه با استان های دیگر نیست و پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ باید با اولویت انجام شود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در حوزه تسهیلات پارک علم و فناوری برخی بانک ها علی رغم تعهدات خود، هیچ پرداختی نداشته اند، گفت: ما در مدیریت استان جوابگوی بخش خصوصی هستیم و قرار نیست ضعف برخی مدیران را نادیده بگیریم؛ بخش خصوصی را باید دریابید و تسهیل گر آنها باشید.  
 

ارسال نظرات