بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۶۸۱۱
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: ۷۴۸ پذیرفته شده آزمون استخدامی آموزگاری ۱۴۰۳ در ۶ مدرسه و کانون فرهنگی ارزیابی می‌شوند که این روند تا ۱۱ روز ادامه خواهد داشت.
سه‌شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۲

به گزاش بازارکار، محمدحسین رمضانی امروز در حاشیه بازدید از حوزه شهید سلیمانی شهرستان خمام اظهار کرد: در آزمون استخدامی آموزگاری ۷۴۸ نفر در مرحله اول پذیرفته شده‌اند که پس از طی شدن کامل فرآیند ارزیابی ۲۹۶ نفر به استخدام آموزش و پرورش در می‌آیند.

وی با اشاره به چگونگی فعالیت این حوزه‌ها افزود: در هر حوزه یک مدیر کانون، یک تسهیل‌گر، یک کمک تسهیل‌گر، هشت ارزیاب، یک نماینده حراست، یک نماینده از گزینش و یک نفر به عنوان فن‌آور حضور دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به ارزیابی ۱۳۶ داوطلب تاکنون گفت: در هر نوبت تعداد هشت داوطلب در شیفت صبح و هشت داوطلب نیز در شیفت عصر برای انجام فرآیند ارزیابی حاضر می‌شوند. تعداد پنج حوزه در صبح و عصر هر روز فعال است که روزانه مصاحبه ۸۰ داوطلب را برعهده دارند.

رمضانی یادآور شد: فرآیند ارزیابی در دو حوزه در شهرستان خمام (شهید سلیمانی و کانون حق شناس)، دو حوزه رشت (کانون اکبری‌مقدم بانوان شیفت صبح و کانون اکبری مقدم آقایان شیفت عصر) و همچنین دو حوزه در منطقه کوچصفهان (شهید سیرتی لولمان ۱ و شهید سیرتی لولمان۲) انجام می‌شود و این روند تا ۱۱ روز ادامه خواهد داشت.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر