بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۶۸۲۶
مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح گفت: نیرو‌های مسلح بخشی از امکانات و تجهیزات خود را برای مهارت آموزی پای کار آورده تا دغدغه اشتغال جوانان رفع شود.
سه‌شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۸

به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری برنا، سردار موسی کمالی، در دومین همایش استانی مهارت تا اشتغال کارکنان وظیفه برگزار شد، اظهار کرد: امروز اختتامیه یازدهمین همایش استانی ۲ سال اخیر و دومین همایش استانی سال ۱۴۰۳ را اعلام می‌کنم که به میزانی سپاه حضرت محمد رسول (ص) به پایان رسید.

مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح افزود: امروز در جمع دستگاه‌های دولتی و یگان‌های نیرو‌های مسلح بودیم و در مورد موضوع مهم سربازی و مهارت آموزی با یکدیگر گفتگو کردیم.

وی با بیان اینکه در جلسه امروز برخی سازمان‌ها نظرات و نکات خود را اعلام کردند گفت: به هفت سالگی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نزدیک می‌شویم و چند روز دیگر هفت سالگی مهارت آموزی نیرو‌های مسلح است.

وی گفت: در ۳ روز گذشته در قالب ۵ تیم از یگان‌های نیرو‌های مسلح مستقر در استان تهران بازدید کردیم و اتفاقات بسیار خوبی نسبت به گذشته در این استان افتاده است.

سردار کمالی بیان کرد: امروز فرماندهان پای کار مهارت آموزی هستند و نیرو‌های مسلح بخشی از امکانات و تجهیزات خود را برای مهارت آموزی پای کار آورده و به کمک دولت آمده تا معضل بیکاری و دغدغه اشتغال جوانان رفع شود.

مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح افزود: در برخی سازمان‌ها کارگاه‌های خوبی ایجاد شده و امید است روز به روز شاهد افزایش کیفیت مهارت آموزی به کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح باشیم.

وی گفت: درک مشترک و ایجاد همدلی و هم افزایی یکی از اهداف این همایش بود که تحقق یافته است.

سردار کمالی افزود: سند ملی مهارت آموزی سند میثاق بین نیرو‌های مسلح و دستگاه‌های دولتی است و انشاالله بر اساس آئین نامه اقدام مشترک این سند همکاری‌های فی‌مابین با قدرت ادامه پیدا کند.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر