بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۶۸۸۹
نماینده منتخب مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: استان کرمان با استفاده از پتانسیل‌ها و زیرساخت‌های ایجادشده به بهشتی برای کارآفرینان و سرمایه گذاران تبدیل می‌شود.
چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۸

شهباز حسن پور در حاشیه رویداد بین المللی کرمان آیدکس ۲۰۲۴ در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه در دهه مبارک کرامت شاهد یک تلاش وصف ناپذیر در راستای فرمایش مقام معظم رهبری در سال جهش تولید با مشارکت مردم هستیم گفت: رویداد کرمان آیدکس اولین حرکت در راستای استفاده حداکثری از توانمندسازی مردم و ملت بزرگ و سرافراز ایران اسلامی می‌باشد.

وی افزود: بنده چندی پیش به اتاق بازرگانی کرمان پیشنهاد برگزاری چندین همایش را دادم و امیدوار هستم تا پایان سال بتوانیم هر چند گاهی یک بار چنین برنامه‌ریزی‌های خوب و مدون برای معرفی همه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های دیار کریمان داشته باشیم.

وی تصریح کرد: اولین سرمایه ما در دیار کریمان که به فراموشی سپرده شده است نیروی انسانی خلاق، مؤمن، متعهد، متخصص و کارآمد است که با ابتکار، نوآوری و خلاقیت می‌توانند بخش زیادی از مشکلات دیار کریمان را حل و فصل کنند.

حسن پور افزود: برای تحقق این امر لازم است مسائل و اختلافات سیاسی را یک بار برای همیشه کنار بگذاریم و از همه توانمندی‌ها و ظرفیت‌ها حداکثر استفاده را ببریم.

وی با اشاره به اینکه در رویداد کرمان آید کس شاهد حضور تعداد زیادی از سفرای کشور‌های مختلف و جمع کثیری از مقامات و مسئولین کشوری هستیم افزود: ما به دنبال این می‌باشیم که کرمان را آنگونه که هست به کشور، جهان و منطقه معرفی کرده و بتوانیم با استفاده از پتانسیل‌ها، ظرفیت‌ها، منابع طبیعی خدادادی و زیرساخت‌هایی که در طول دهه‌های گذشته آماده شده، استان کرمان را به بهشتی برای کارآفرینان و سرمایه‌گذاران تبدیل نمائیم.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر