بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری
کد خبر : ۱۵۷۲۶۴
نمایشگاه کارآفرینی دانش بنیان کاردون با حضور رییس دانشگاه یزد، جمعی از مسئولان، اعضای هیات علمی و دانشجویان، دانشگاه یزد افتتاح شد.
شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۱
افتتاح نمایشگاه کارآفرینی دانش‌بنیان کاردون در دانشگاه یزد

کلانتری رییس دانشگاه یزد در مراسم افتتاح نمایشگاه کارآفرینی ضمن اشاره به واقعه ناگوار شهادت ریاست جمهوری و همراهانشان، تلاش بیشتر و ادامه راه انقلاب را مهمترین وظیفه همه عنوان و اعتماد به دانشجویان و واگذاری کار‌های این‌چنینی را مقدمه‌ای برای تربیت مدیران فردای ایران اسلامی ذکر کرد. 
وی با اشاره به ماهیت پویا و خلاق کاردون و تکیه آن به همت و اراده دانشجویان پیش بینی کرد کاردون ۳، در سال بعد جشنواره‌ای کشوری باشد و رقابت‌ها در سطح کشور صورت بگیرد.
رییس دانشگاه یزد دلیل ایجاد این اتفاق را بازدهی و خروجی کاردون ۱ دانست و اشاره کرد: رویداد کاردون امسال قطعا بهتر از کاردون سال گذشته اجرا شده و این رویداد سال به سال با تجربه‌تر از سال قبل برگزار خواهد شد.
مدیر اجرایی نمایشگاه نیز در بخشی از برنامه گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه نمود.
شعرخوانی یکی از دانشجویان در رثای رییس جمهور شهید یکی دیگر از بخش‌های این مراسم بود. 
مراسم افتتاحیه کاردون ۲ با دکلمه خداکرم غریبی یکی از استادان پیشکسوت و پر تلاش دانشکده معدن و متالورژی و صحبت وی درباره امیدوار بودن جوانان به پایان رسید. 
در ادامه حاضرین به بازدید از نمایشگاه پرداختند و از توضیحات نمایندگان غرفه‌ها درخصوص محتوای آماده شده بهره‌مند شدند. 
گفتنی است نمایشگاه کاردون تا هشتم خرداد در بازه زمانی ۱۶ تا ۲۱ برقرار خواهد بود و چهارشنبه ۹ خردادماه مراسم اختتامیه برگزار خواهد شد.
حضور در نمایشگاه مذکور برای عموم آزاد است.

ارسال نظرات