ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری
کد خبر : ۱۵۷۶۰۵
دبیر کارگروه اشتغال استان سمنان از ابلاغ سهمیه استان در زمینه مشاغل خانگی خبر داد و گفت: با اعطای این تسهیلات، چهار هزار فرصت شغلی جدید ایجاد می‌شود.
شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۸

دبیر کارگروه اشتغال استان سمنان از ابلاغ سهمیه استان در زمینه مشاغل خانگی خبر داد و گفت: با اعطای این تسهیلات، چهار هزار فرصت شغلی جدید ایجاد می‌شود.
احمد نورانی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه بیش از ۱۴۸ میلیارد تومان اعتبار تسهیلات مشاغل خانگی برای استان سمنان در نظر گرفته شده است، تاکید کرد: تعهد استان در زمینه ایجاد مشاغل خانگی با این میزان تسهیلات بانکی، چهار هزار مورد است.
وی با بیان اینکه از این چهار هزار شغل می‌بایست ۶۰۰ شغل مختص فارغ‌التحصیلان دانشگاهی بیکار استان سمنان باشد، افزود: این طرح می‌کوشد تا برای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی جویای کار در استان با اعطای تسهیلات، فرصت شغلی ایجاد کند.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با بیان اینکه توزیع شهرستانی این میزان تسهیلات بانکی صورت خواهد گرفت و میزان و کیفیت آن به فرمانداران هشت گانه استان ابلاغ می‌شود، گفت: فرمانداران نیز موظف خواهند بود که سهمیه شهرستان خود را در نقاط مختلف ابلاغ کنند تا مردم استان بتوانند از این ظرفیت خوب ایجاد اشتغال بهره‌مند شوند.
نورانی با بیان اینکه دولت بر ایجاد مشاغل خانگی و تقویت اقتصاد خانواده‌ها تاکید دارد، گفت: در آخرین کارگروه اشتغال استان سمنان پیرامون همکاری بانک‌ها با اعطای تسهیلات مشاغل خانگی در استان نیز تاکیداتی صورت گرفت.

ارسال نظرات