بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

کد خبر : ۱۵۷۷۸۹
سرپرست اداره کل صنعت آذربایجان شرقی:
سرپرست اداره کل صنعت معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی، با تاکید بر اینکه تمام کالاهای مورد نیاز در انبارها، مراکز نگهداری کالا و بازار به وفور وجود دارد، گفت: هیچ افزایش قیمتی در سطح عرضه قابل قبول نیست و البته این موضوع شامل بخش خدمات نیز می‌شود.
چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۶

هیچ افزایش قیمتی در سطح عرضه قابل قبول نیست

به گزارش بازار کار، به نقل از روابط عمومی اداره کل صمت، عبدالحمید سرتیپی، سرپرست اداره کل صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی، روز چهارشنبه، 16 خردادماه، در جمع خبرنگاران، با تاکید بر این که تمام کالاهای مورد نیاز در انبارها، مراکز نگهداری کالا و بازار به وفور وجود دارد، گفت: هیچ افزایش قیمتی در سطح عرضه قابل قبول نیست و البته این موضوع شامل بخش خدمات نیز می‌شود.

وی افزود: به منظور تامین و عرضه محصولات کشاورزی و پروتئینی در بازار همکاری و هماهنگی لازم با مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان وجود دارد.

وی با اشاره به برگزاری مرتب جلسات تنظیم بازار با حضور اعضای کارگروه به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی گفت: تصمیم‌گیری‌های لازم برای رفع برخی از چالش‌ها در جلسات اتخاذ می شود.

سرتیپی با اشاره به اینکه ثبت اطلاعات ورود و خروج کالا در سامانه جامع تجارت الزامی است، تصریح کرد: از مرحله تولید تا عرضه به بازار، کالاها و خدمات در استان رصد می‌شود.

سرپرست اداره کل صنعت معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی ادامه داد: در نظارت بر بازار هر چند اولویت اصلی با اداره کل صمت است ولی انتظار داریم اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی برای نظارت بر فعالیت واحدهای صنفی همکاری لازم را داشته باشند.

ارسال نظرات