بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

کد خبر : ۱۵۸۰۳۵
بیست و یکمین دوره رویداد «مسیر» جهت پذیرش عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.
سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۴

به گزارش بازارکار به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، محسن علی اکبریان با اشاره به انتشار فراخوان بیست و یکمین فراخوان عضویت در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس گفت: تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فعال در حوزه‌های سلامت و تجهیزات پزشکی، ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته، سخت‌افزار‌های برق، الکترونیک و مخابرات، فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزار می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند.

رییس مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس، تیم کاری منسجم و با انگیزه بالا، کالا یا خدمات با فناوری متوسط و بالا و برخورداری از بازار مناسب از جمله شاخص‌های پذیرش در مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس برشمرد و افزود: طرح‌های دارای ویژگی‌های شاخص از حیث تیم کاری، فناوری و نوآوری و مبتنی بر نیاز بازار در اولویت پذیرش در این دوره از فراخوان هستند.

به گفته علی اکبریان، تیم‌های اولیه پذیرش شده در فضای کار اشتراکی پارک فناوری پردیس با نام «کوآپ» مستقر شده و در طی دوره آماده‌سازی به مدت ۱۰ هفته، آموزش‌هایی از جمله مدل کسب و کار، نقشه راه عملیاتی، نحوه تدوین و ارائه پیچ دک، تجاری‌سازی کسب و کار فناورانه (شامل ۴۰ ساعت کارگاه آموزشی) برای آن‌ها برگزار می‌شود.

تیم‌ها و شرکت‌های نوپای فعال می‌توانند تا تاریخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ با مراجعه به نشانی eservices.techpark.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند. همچنین متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و طرح سوالات با شماره ۰۲۱۷۶۲۵۰۲۵۰ داخلی ۲۲۲۷ و ۱۵۰۱ و ۴۳۹۷ تماس حاصل کنند.

ارسال نظرات