ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری
کد خبر : ۱۵۸۲۸۳
يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۰۵

 فرمانده سپاه کربلا از بهره‌برداری ۱۷۸ پروژه رزمایش تخصصی شهید جمهور و شهدای راه خدمت از ۲۶ تا ۳۱ خردادماه با اعتبار ۱۶۰۰ میلیارد تومان در مازندران خبر داد و گفت: قدردان زحمات مسئولین هستم که در شرایط سخت بودجه‌ای کشور توانستند، کارهای بزرگی را در کشور انجام دهند.

به گزارش ایسنا: آئین افتتاحیه رزمایش تخصصی شهید جمهور و شهدای راه خدمت با حضور «سردار سیاوش مسلمی» فرمانده سپاه کربلا در شرکت گاز استان مازندران برگزار شد.

در این رزمایش که به همت سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری سپاه کربلا و در راستای دومین کنگره ملی ۱۴۵۰۰ شهید سرافراز استان مازندران و اولین کنگره ملی شهدای جامعه مهندسین کشور برنامه ریزی و در حال اجراست، ۴۰۰ عنوان برنامه با مشارکت و همراهی ۱۲۰۰ مهندس و ۲۶۰ دستگاه اجرایی، فنی و مهندسی در موضوعاتی چون دیدار و تکریم از خانواده‌های معظم شهدای جامعه مهندسی، همایش جهاد تبیین با محوریت مشارکت حداکثری در انتخابات و نیز بازدید، نظارت و افتتاح پروژه‌های عمرانی و محرومیت زدایی برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه کربلا در این آئین با اشاره به اینکه در استان مازندران با همدلی، هم افزایی و با کار جهادی اقدامات بسیار بزرگی اتفاق افتاده، اظهار کرد: یک نقص اساسی بر همه کارها وجود دارد و آن این است که ما نتوانستیم کارها را به درستی و شایستگی به اطلاع مردم برسانیم  و شاید هم منعکس کرده‌ایم اما حجمی از سیاه نمایی که امپراطوری رسانه‌ای دشمن در کشور حاکم کرده و به تبع آن در استان مازندران هم حاکم است، به آحاد مردم القا می‌کند که هیچ کاری در این کشور صورت نگرفته اما در هر گوشه این استان موجی از کارها را که در حال انجام است مشاهده می‌کنیم.

وی به وجود مشکل در قسمت بودجه و بخش عمرانی اشاره کرد و گفت: با وجود مشکلی که در قسمت بودجه و حوزه عمرانی داریم اما پروژه‌های بسیار بزرگی در شهرداری‌ها و شوراهای شهر و روستا در حال انجام است.

سردار مسلمی تصریح کرد: امروز آن کاری که توسط مهندسان احصاء شده و این هفته به بهره‌برداری خواهد رسید، یک بخش کوچکی از مجموعه فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی است و این رزمایش به جهت انعکاس زحمات شبانه روزی دوستان راه اندازی شده است.

وی از بهره برداری ۱۷۸ پروژه از تاریخ ۲۶ تا ۳۱ خردادماه با اعتبار ۱۶۰۰ میلیارد تومان خبر داد و افزود: بنده وظیفه دارم به‌عنوان خدمتگزار مردم، از مسئولین قدردانس کنم، در شرایطی که شرایط سخت بودجه‌ای در کشور است اما این دوستان، کارهای بزرگی را در کشور انجام دادند.

فرمانده سپاه کربلا ضمن اشاره به پیشرفت استان مازندران در حوزه گازرسانی، اظهار کرد: در مناطق پایین دست عمدتا گاز رسانی صورت گرفته و پروژه‌ها در بالا دست و در مناطق صعب العبور و  در روستاهایی که جمعیت بسیار محدود و کم دارند در حال انجام است، این اتفاق، اتفاق بسیار خوبی در استان مازندران است کما اینکه در خیلی از استان‌ها به این حد از پیشرفت نرسیده‌اند.

وی از مدیران جهادی که در این رزمایش بیشتر از گذشته شرکت داشتند و همچنین از مدیرانی که همیشه در کنار بسیج و سپاه بوده‌اند، قدردانی کرد.

سردار مسلمی با بیان اینکه تقریبا در دو سال گذشته پروژه‌های برزمین مانده بسیاری در حوزه آب و فاضلاب به ثمر نشسته است، افزود: در سال گذشته یک روستا را نمی‌توانید پیدا کنید که چالش آب داشته و مردم گلایه‌مند بوده باشند، اما در دو سال گذشته در خیلی از مناطق این مشکل وجود داشته است و این حاکی از یک کار جهادی است که در این حوزه با تلاش‌های متعهدانه مدیرعامل آب و فاضلاب استان مازندران و همکارانشان صورت گرفته و کارهای بزرگی در قسمت حفر چاه‌ها، برق رسانی به چاه‌ها، تعمیرات خطوط، راه‌اندازی خطوط و غیره انجام گرفته است.

وی از زحمات شرکت مخابرات استان در حوزه ارتباطات و احداث فیبر نوری، و هم چنین تلاش شبانه روزی مدیر عامل شرکت گاز و شرکت توزیع برق یاد کرد.

فرمانده سپاه کربلا تصریح کرد: در سال گذشته کم‌ترین خاموشی را داشته‌ایم. چنانچه در دولت گذشته، به ویژه در سال آخر دولت گذشته هر روز قطعی برق را داشته‌ایم و این تغییرات و زحمات بزرگواران قابل لمس است.

سردار مسلمی از هیئت مدیریه نظام مهندسی استان، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری، شهرداران و شوراهای شهر و روستا قدردانی کرد.

ارسال نظرات