ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری
کد خبر : ۱۵۸۳۵۱
استاندار مازندران با بیان اینکه از طرح‌های بزرگ و فراملی حمایت می‌شود، گفت: بخشی از فعالیت‌هایی که در مازندران انجام می‌شودبه دلیل عدم سنخیت فرهنگی و تمدن سرزمینی لازم است به لحاظ جهانی بودن، پیوست فرهنگی تمدنی داشته باشد.
سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۷
 

یوسف نوری در نشست با تعدادی از تولید کنندگان و عرضه کنندگان خدمات غرب استان واقع در نوشهر با بیان اینکه این دیدار در راستای شعار سال «جهش تولید با مشارکت مردم» انجام شد،اظهار کرد: در این دیدار در کنار پیشنهادات خوبی که ارائه شد برخی نیز مشکلاتی داشتند باید به نیازهای آنها گوش داده شود.

وی با بیان اینکه در این میان کاستی و نواقصی وجود دارد، افزود: بسیاری از افراد که برای فعالیت‌های اقتصادی و حوزه خدمات صنعت کشاورزی فعالیت دارند معمولاً مشاورینی ندارند که آنها را به درستی راهنمایی کند؛ لذا ممکن است بین راه متوقف شوند.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه برخی از افراد توان باز پرداخت تسهیلات که برای کارگشایی دریافت کردند را ندارند، تصریح کرد: البته دراین میان افرادی هستند که جزو موارد خاص محسوب می‌شوند و با توجه به اتفاقی که برای آنان افتاده است توان پرداخت ندارند و این موارد پذیرفتنی است.

نوری با بیان اینکه برخی افراد آشنایی کافی با روش‌های نوین را ندارند، یادآور شد: من از همینجا از بانک‌ها تقاضا می‌کنم مشاوره لازم را به این افراد بدهند.

وی مازندران را استانی بزرگ با ظرفیت‌های خوب سرمایه گذاری دانست و ادامه داد: بخشی از فعالیت‌هایی که در این منطقه انجام می‌شود خیلی کوچک است سرمایه گذاری در مازندران باید در سطح فراملی باشد.

ارسال نظرات