ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری
کد خبر : ۱۵۸۳۹۳
با حضور مدیران سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت شهرک‌های صنعتی تهران صورت گرفت:
مشکلات مربوط به شهرک‌های صنعتی پیشوا و چرمشهر طی نشستی با حضور مدیران سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت شهرک‌های صنعتی تهران مورد پیگیری قرار گرفت.
سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۸

به گزارش بازارکار از روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، نشست بررسی مشکلات مربوط به شهرک‌های صنعتی پیشوا و چرمشهر با حضور "سعید صادقی" مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران، "فرهاد اصل ایرانی فام" مدیرحقوقی و امور قرادادها، "همایون توفیقی" مدیر بهداشت ایمنی، محیط زیست و انرژی و "عسکری مجتهدزاده" مشاور مدیرعامل و مدیر حراست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران راهکارهای لازم برای تسریع و رفع برخی موانع ارائه شد.
در این نشست که سه شنبه 29 خردادماه ماه به میزبانی شرکت شهرک‌های صنعتی تهران برگزار شد، مسائل مربوط به شهرک‌های صنعتی پیشوا و چرمشهر مورد بررسی قرار گرفت.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران گزارشی از اقدامات انجام شده را ارائه داد و تصریح کرد: ایجاد و توسعه شبکه فاضلاب، اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از محیط زیست توسط سرمایه‌گذاران امری لازم و اجتناب‌ناپذیر است.
"سعید صادقی" خاطر نشان کرد: رعایت ضوابط زیست محیطی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مستلزم تعامل و همکاری بیشتر است تا واحدهای تولیدی بدون هیچ دغدغه‌ای به تولید مشغول باشند.
وی با بیان اینکه موضوع تولید، اشتغال و صنعت مورد تأکید مسئولان عالی کشور و استان  نیز است، گفت: مهم‌ترین موضوع حفاظت از محیط زیست در راستای فعالیت‌های تولیدی و صنعتی است.
در این نشست مباحثی همچون تعیین تکلیف اراضی شهرک صنعتی پیشوا و مشکلات تصفیه خانه شهرک‌ صنعتی چرمشهر  بحث و تبادل نظر شد و راهکارهای لازم برای رفع موانع ارائه شد.


ارسال نظرات