ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری
کد خبر : ۱۵۸۴۲۶
رئیس کل دادگستری استان قزوین، گفت: اشتغال یکی از بهترین روش‌ها برای اصلاح و بازپروری زندانیان است و همه تلاشمان باید بر این امر معطوف باشد تا زندانی در زمان تحمل کیفر حرفه و شغلی را فرا گیرد.
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۳

به گزارش بازارکار از قزوین، حجت‌الاسلام والمسلمین علی مصطفوی‌نیا در بازدید از کارگاه‌های اشتغال و حرفه آموزی زندان مرکزی که به همراه دادستان عمومی و انقلاب قزوین و مدیرکل سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی برگزار شد، اظهار داشت: اشتغال یکی از بهترین روش‌ها برای اصلاح و بازپروری زندانیان است و همه تلاشمان باید بر این امر معطوف باشد تا زندانی در زمان تحمل کیفر حرفه و شغلی را فرا گیرد.
وی با بیان اینکه زندانی باید با کسب مهارت و حرفه‌آموزی توانمند شود تا پس از آزادی در جامعه کسب درآمد کند، گفت: ایجاد و توسعه کارگاه‌های اشتغال‌زایی در زندان امری ضروری است، زیرا در این صورت هم زندانی برای بازگشت به جامعه توانمند می‌شود و هم از نیروی انسانی که در زندان ‌به سر می‌برد و برای نگهداری آن‌ها هزینه‌های سنگین می‌شود، می‌توان در راستای تولید داخلی بهره برد.
رئیس کل دادگستری استان قزوین در پایان از همه کارگاه‌های اشتغال و حرفه‌آموزی زندان مرکزی بازدید و با زندانیان شاغل گفت‌وگو و برای رفع مشکلات قضایی آنها دستورات لازم را صادر کرد.

ارسال نظرات