ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

کد خبر : ۱۵۸۷۰۵
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی گفت: ملاک و اولویت بندی در توزیع اعتبارات تملک دارایی‌های استان اتمام پروژه‌های بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی است.
چهارشنبه ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۴۶

به گزارش بازارکار از روابط عمومی این سازمان، حیدر فتح زاده در حاشیه جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: از نیمه دوم سالجاری، با تخصیص‌ اعتبارات لازم برخی از پروژه‌های ورزشی، مدارس، راه، مراکز بهداشتی و درمانی، آب و مجتمع‌های آبرسانی آماده افتتاح می شوند.
وی ادامه داد: لازم است مدیران دستگاه‌های اجرایی استان اهتمام و تلاش مضاعفی برای هزینه کرد تخصیص موجود در حساب هایشان داشته تا پروژه های عمرانی استانی و ملی در زمان مناسب و تعیین شده به اتمام برسد.
فتح زاده اظهار کرد: اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای در بین شهرستان‌های استان متناسب با شاخص‌های توسعه‌ یافتگی و توسعه نیافتگی و تعادل و توازن بخشی به موضوعات توسعه ای در بین شهرستان های استان توزیع خواهد شد.
به گزارش ایرنا، پیش از این فتح زاده در جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان از وجود حدود ۳۸۰ پروژه نیمه تمام در استان خبرداده و اعلام کرده بود که با وضع فعلی و محدودیت منابع مالی، برای اتمام این پروژه ها زمان زیادی لازم است.

ارسال نظرات