ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری
کد خبر : ۱۵۸۷۹۵
رئيس پليس فتا استان البرز از دستگيري ۴ نفر از اعضا و سرکرده هاي يک شرکت هرمي تحت عنوان کاريابي و پلمب دفتر کار آنها خبر داد. رئيس پليس فتا استان البرز از دستگيري ۴ نفر از اعضا و سرکرده هاي يک شرکت هرمي تحت عنوان کاريابي و پلمب دفتر کار آنها خبر داد.
شنبه ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۴

به گزارش بازارکار از استان البرز، سرهنگ "رسول جليليان" ظهر امروز شنبه، گفت: در پي مراجعه يکي از شهروندان به پليس فتا استان و اعلام اينکه براي استخدام با آگهي يک شرکت در ديوار مواجه شده اما پس از گذشت چند روز متوجه شده اين موضوع صرفا کلاهبرداري بوده شناسايي متهم يا متهمان در دستور کار ماموران پليس فتا استان قرار گرفت.
وي با بيان اينکه ماموران موفق به شناسايي و دستگيري 4 نفر از اعضا و سرکرده هاي اين شرکت هرمي در کرج شدند گفت: اعضاي اين گروه با فريب افراد به بهانه کاريابي قصد عضويت آنان در شرکت هرمي را داشته که دفتر محل فعاليت اين افراد شناسايي و با هماهنگي مقام قضايي پلمب شد.
سرهنگ جليليان تصريح كرد: متهمان دستگير شده با تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضايي معرفي شدند.
رئيس پليس فتا استان در پايان گفت: خوش باوري و عدم اطلاع افراد از جوانب و پيامدهاي عضويت در شرکت‌هاي هرمي، ايجاد اميد کاذب پولدار شدن، سطحي‌نگري، بي‌تجربگي و وسوسه از مهمترين علل فعاليت افراد در اين شرکت‌ها است.

ارسال نظرات