ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری
کد خبر : ۱۵۸۹۲۸
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی:
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی گفت: مقدمات جذب ۶۶ نیروی جدید برای واحدهای تابع استانداری خراسان جنوبی فراهم شد.
دوشنبه ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۰

به گزارش  بازارکار از خراسان جنوبی، ناصر ناصری با اشاره به آماده شدن مقدمات جذب ۶۶ نیروی جدید برای واحدهای تابع استانداری خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این افراد در مجموعه ستادی استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌های استان مشغول به کار می‌شوند.
وی افزود: پیرو مجوز اخذ شده از سازمان اداری و استخدامی کشور و به جهت رفع نیاز استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابعه استان خراسان جنوبی، آزمون استخدامی این افراد هم‌زمان با آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود.
معاون استاندار خراسان جنوبی گفت: اطلاعیه برگزاری این آزمون به صورت متمرکز، هماهنگ و هم‌زمان از طریق دوازدهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی از طریق درگاه الکترونیکی جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir منتشر شده است.
وی ادامه داد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به نشانی فوق‌الذکر، در خصوص رشته‌های اعلام شده، اطلاعات لازم را کسب کنند.
ناصری با بیان اینکه این رشته‌ها حسب نیاز استانداری و واحدهای تابع و با اولویت مناطق محروم احصا شده است، گفت: پذیرفته‌شدگان در این آزمون پس از طی مراحل گزینش و مصاحبه به‌صورت پیمانی به استخدام وزارت کشور درمی‌آیند.

ارسال نظرات