ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری
کد خبر : ۱۵۸۹۷۳
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از برگزاری آزمون استخدام ۲۳۲ بهورز در راستای ارائه خدمت در خانه‌های بهداشت استان فارس در روز پنجشنبه،‌ ۱۴ تیر ۱۴۰۳ خبر داد.
سه‌شنبه ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۶
‌برگزاری آزمون استخدامی بهورزان در فارس

عباس رضاییان‌زاده امروز، ۱۲ تیرماه با تاکید بر نقش موثر حضور بهورزان در روستاها و مناطق دور افتاده و اینکه بهورزان پیشگامان حوزه سلامت در روستاهای محل سکونت خود هستند، گفت: در راستای ارتقای سلامت جامعه و ارائه مطلوب تر خدمات بهداشتی برای روستاییان و مناطق محروم، آزمون استخدام ۲۳۲ بهورز با هدف تامین نیروی انسانی در تعدادی از خانه‌های بهداشت تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: برای شرکت در این آزمون، ۵۳۷ نفر نام‌نویسی کرده‌اند و با برگزاری این آزمون، ۲۳۲ نفر برای ارائه خدمت در خانه‌های بهداشت تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شیراز انتخاب می‌شوند.
رضاییان‌زاده افزود: با جذب این نیروها، نیاز فعلی دانشگاه به بهورز برآورده می‌شود و در طی سال‌های آینده برای خانه‌های بهداشت جدید و همچنین برای جایگزینی بهورزان خروجی (بازنشسته یا از کار افتاده) برنامه‌ریزی می‌شود.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز تصریح کرد: در راستای برگزاری این آزمون، ۷ نشست کارگروه جذب بهورز در معاونت بهداشت با حضور مدیریت‌های بازرسی، منابع انسانی، حراست و هسته گزینش برگزار و موضوعاتی مانند نوع آزمون، مکان و زمان آزمون، طراحی سوالات، بررسی و پاسخگویی به شکایات در این کارگروه مطرح و بررسی شد.
کارشناس مسئول آموزش بهورزی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز با بیان اینکه ۶۰ درصد نمره کل آزمون مربوط به آزمون کتبی و ۴۰ درصد مصاحبه است، اضافه کرد: پس از برگزاری آزمون کتبی، افراد پذیرفته شده در مرحله اول در صورت کسب نمره حد نصاب قبولی، ۲ برابر ظرفیت به مرحله مصاحبه راه می‌یابند.
احد امیری قرقانی ادامه داد: پس از انجام مصاحبه توسط تیم مصاحبه‌کننده و جمع‌بندی نمرات کتبی و مصاحبه، پذیرفته‌شدگان به هسته گزینش دانشگاه برای انجام مراحل گزینش معرفی می‌شوند و پس از دریافت نظریه هسته گزینش، دوره آموزشی آنان در ۹ مرکز آموزش بهورزی زیر مجموعه دانشگاه آغاز می‌شود و پس از اتمام دوره و فارغ‌التحصیلی در خانه‌های بهداشت پذیرفته شده، مشغول به ارائه خدمت به مردم محروم مناطق روستایی می‌شوند. 
وی گفت: نشانی محل برگزاری آزمون استخدام بهورزی، شیراز، کیلومتر ۴ جاده صدرا، ورودی بیمارستان سوانح و سوختگی امیرالمومنین (ع)، جنب ساختمان مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان فارس، مرکز جامع آزمون پردیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز است. 
به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، امیری افزود: کارت ورود به جلسه تنها برای داوطلبان تایید شده نهایی صادر شده و از روز دوشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۳ آغاز و تا یک ساعت پیش از برگزاری آزمون، از طریق سامانه https://samaa.sums.ac.ir توسط داوطلبان قابل دریافت است.

ارسال نظرات