ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری
کد خبر : ۱۵۸۹۹۲
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ایلام گفت: ۳۰ نفر در استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابعه استان ایلام از طریق آزمون به‌صورت پیمانی استخدام می‌شوند.
چهارشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۳

«ناصر نجفی» امروز چهارشنبه ۱۳ تیر،  در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر، اظهار کرد: با عنایت به مجوز مشترک شماره (۱۲۸۱۴) سازمان امور اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص استخدام پیمانی ۲۰۰۰ نفر در مجموعه وزارت کشور، تعداد ۳۰ نفر پس از شرکت در آزمون با کسب حد نصاب نمره علمی و همچنین پس از طی فرآیندهای مصاحبه و گزینش، در استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابعه استان ایلام به‌ صورت پیمانی استخدام می‌شوند.
نجفی در خصوص تعداد و نوع شغل‌ - محل های مورد نیاز یادآور شد: از مجموع تعداد ۳۰ شغل-محل مورد نیاز تعداد ۲۰ نفر در شغل‌- محل های اختصاصی (کارشناس توسعه امور سیاسی، کارشناس امور امنیتی و انتظامی، کارشناس مطالعات اجتماعی و اقتصادی ( اقتصادی)، کارشناس توسعه و عمران امور شهری و روستایی، کارشناس امور شوراها و شهرداری‌ها) و تعداد ۱۰ نفر در شغل-محل‌های عمومی( کارشناس فناوری اطلاعات، کارشناس راهبری حراست) جذب و بکارگیری خواهند شد.
معاون استاندار ایلام تصریح کرد: دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون مذکور در وبگاه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir منتشر و ثبت‌نام به صورت اینترنتی از روز پنجشنبه ۱۴ تیرماه ۱۴۰۳ تا پایان روز شنیه ۲۳ تیرماه ۱۴۰۳ انجام خواهد شد.
وی در پایان یادآور شد متقاضیان در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری کنند.

ارسال نظرات