ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

کد خبر : ۱۵۹۰۲۵
رئیس جهاد دانشگاهی هرمزگان از دوازدهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی ۱۴۰۳در استان خبر داد.
پنجشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۳

ثبت‌نام دوازدهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی از فردا آغاز می‌شود

به گزارش بازار کار ؛ احمد زاهری رئیس جهاد دانشگاهی هرمزگان گفت:  ثبت‌نام دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور از فردا، ۱۴ تیرماه به صورت اینترنتی آغاز می شود.

زاهری افزود:  این آزمون از سوی سازمان امور اداری و استخدامی کشور و بنا بر ابلاغ این سازمان به مرکز آزمون جهاد دانشگاهی محول شده و ثبت‌نام از طریق وبگاه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir صورت می‌پذیرد.

وی عنوان کرد:  دستگاه‌های حاضر در این آزمون استخدامی، شامل:  وزارت کشور، وزارت میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع‌دستی، وزارت ورزش و جوانان، پست‌بانک ایران، حوزه هنری انقلاب اسلامی، سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان آموزش، ترویج و تحقیقات کشاورزی، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، شرکت مادر تخصصی منابع آب ایران، روزنامه رسمی کشور و گمرک جمهوری اسلامی ایران برای جذب نیروی انسانی از طریق این آزمون اقدام می‌کنند. 

رئیس جهاد دانشگاهی هرمزگان درباره مشاغل موردنظر در این آزمون نیز گفت: داوطلبان می‌توانند در دو حوزه مشاغل عمومی و مشاغل تخصصی در دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور شرکت کنند.

زاهری ادامه داد: ثبت‌نام متقاضیان در این آزمون استخدامی تا ۲۳ تیرماه ادامه خواهد داشت و تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون نیز روزهای ۹ و ۱۲ مردادماه ۱۴۰۳ اعلام‌ شده است.

به گزارش ایسنا، دفترچه راهنمای دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور از امروز منتشر شده و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت دفترچه به سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی مراجعه کنند.

ارسال نظرات