ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری
کد خبر : ۱۵۹۰۴۷
کانون ارزیابی و توسعه شایستگی ویژه کارکنان و مدیران میان پایه استان توسط کانون ارزیابی و توسعه شایستگی جهاد دانشگاهی به مدت ۱ روز در مرکز آموزش های تخصصی شماره یک این نهاد انجام شد.
جمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۷

به گزارش بازار کار، این ارزیابی به مدت 1 روز طی روز پنجشنبه 14 تیرماه در دو نوبت صبح و عصر توسط کانون ارزیابی این نهاد، اجرا شد.
طی این ارزیابی، 18 نفر از کارکنان و مدیران میان پایه تعدادی از دستگاه های اجرایی استان با حضور ارزیابان حرفه ای و صاحب صلاحیت جهاد دانشگاهی مورد ارزیابی شایستگی قرار گرفتند.

سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی قم، در حاشیه برگزاری این کانون؛ هدف از برگزاری ارزیابی شایستگی را توسعه شایستگی استعدادها، ارزیابی و سنجش نیازمندی‌ های آموزشی، توانمندسازی و حفظ نیروی انسانی کارآمد عنوان کرد.

یاسر شریفی؛ ایجاد بسترمناسب برای تحقق اصل دانش گرایی، شایسته سالاری و حرفه‌ای گرایی مبتنی بر اخلاق اسلامی در نصب وارتقاء مدیران، فراهم نمودن ساز و کارهای مناسب برای شناسایی و توسعه ظرفیت‌ها، قابلیت‌ها و شایستگی‌های کارمندان مستعد احراز پست‌های مدیریت حرفه‌ای و افزایش انگیزه کارشناسان و کارمندان توانمند از طریق ایجاد فضای رقابتی و عادلانه در انتخاب و انتصاب به پست‌های مدیریت حرفه‌ای را از جمله مهمترین اهداف کانون برشمرد.

وی در پایان بیان کرد: کانون ارزیابی و توسعه شایستگی جهاددانشگاهی دارای گواهی صلاحیت ارزیابی شایستگی‌های عمومی مدیران حرفه ای دستگاه های اجرایی از سازمان اداری و استخدامی کشور و متشکل از متخصصان مدیریت استعداد، روانشناسان، متخصصان تحلیل اطلاعات و مشاوران منابع انسانی است.

یادآور می‌شود؛ کانون ارزیابی و توسعه شایستگی مدیران جهاددانشگاهی یکی از مراکز ارزیابی شایستگی سرمایه انسانی سازمان ها و دستگاه های اجرایی کشور می باشد.

ارسال نظرات