ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری
کد خبر : ۱۵۹۰۶۷
شنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۸

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایرانشهر از انتخاب یکی از بانوان صنعتگر سوزن‌دوز این شهرستان به عنوان بانوی تاثیرگذار سیستان و بلوچستان خبر داد.
دومین کنگره بانوان تاثیرگذار سیستان و بلوچستان با حضور استاندار، معاونان استاندار و شماری از مدیران دستگاه‌های اجرایی همزمان با روز خانواده در تالار امام رضا (ع) دانشگاه سیستان برگزار شد.
رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایرانشهر در حاشیه این کنگره گفت: در این جشنواره بالغ بر۱۰۵۲ نفر از بانوان اقدام به ثبت نام در سامانه کنگره ملی بانوان تاثیرگذار کردند که طبق داوری انجام شده ۸ نفر برگزیده و تجلیل شدند.
رحمان ریگی افزود: در این میان نازبانو کلمکی از بانوان صنعتگر سوزن‌دوز شهرستان ایرانشهر نیز که سابقه بیش از ۴۰ سال حضور در عرصه‌های مختلف صنایع‌دستی را داشته و موفق به کسب نشان ملی مرغوبیت تولید و کارآفرین نمونه ملی شده است، جزو تجلیل شده‌ها بود.
مدیریت کارگاه تولیدی محصولات صنایع‌دستی و کارآفرینی برای تعداد ۲۵۰ نفر از زنان سرپرست خانوار از جمله خدماتی محسوب می‌شود که این بانوی ایرانشهری ارائه کرده و در انتخاب او به عنوان بانوی تاثیرگذار استان نقش داشته است.

ارسال نظرات