ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

کد خبر : ۱۵۹۰۹۵
در قالب فعالیت‌های فرهنگی هنری
جشنواره پروین به عنوان عرصه تجلی توانمندی‌ها و استعدادهای ارزشمند دانشجویان دختر در قالب فعالیت‌های فرهنگی هنری در خوابگاه‌ها و دانشگاه‌ها، کلید خورد.
شنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۴

به گزارش بازارکار، این جشنواره که به دنبال تقویت و ارتقای مشارکت و مسئولیت اجتماعی در جامعه دختران دانشجو و شناسایی و معرفی استعدادهای شاخص و ناب است، برای شناسایی، معرفی و ارتقای ظرفیت‌ها، استعدادها و توانمندی‌های دختران دانشجو در زمینه‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی فراخوان داد.
پوستر این جشنواره پیش از این با حضور «عبدالحسین کلانتری» معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در دانشگاه حضرت معصومه (س) به عنوان دبیرخانه اجرایی جشنواره رونمایی شد.
برگزاری جشنواره پروین با هدف شناسایی و معرفی استعداد های شاخص و ناب، تشویق و ترغیب جامعه دختران دانشجو به فعالیت های اجتماعی و فرهنگی، تقویت انگیزه فعالیت و ایجاد امید و نشاط از طریق فضای رقابتی و ارتقای مهارت‌های زندگی در بستر فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در دستور کار قرار گرفته است.
ایران‌دوستی، دغدغه‌های دختران ایران امروز، خانواده، فرهنگ شهرنشینی و روستانشینی، محیط زیست و آسیب‌های اجتماعی موضوعات کلی جشنواره خواهد بود و سامانه سومین جشنواره پروین به نشانی parvin.farnama.net در قالب هنرهای نمایشی، فیلم و عکس، هنرهای تجسمی، صدا، صنایع دستی و ادبیات آماده دریافت اثر است.


ارسال نظرات