ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

کد خبر : ۱۵۹۱۶۲
مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان گفت: از آن جا که الگوهای هواشناسی برای هفته جاری و پیش رو، افزایش دمای هوا را پیش بینی می کنند انتظار می رود میزان مصرف برق در استان به میزان قابل ملاحظه ای افزایش یابد.
يکشنبه ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۷

صادقی ضمن قدردانی از همکاری مشترکان برق استان گیلان در اجرای برنامه های مدیریت مصرف که منجر به مدیریت موثر مصرف برق در ساعات اوج بار شده است، گفت: از ابتدای خرداد ماه تا کنون 270 هزار قبض برق مشترکان خانگی در استان گیلان مشمول پاداش شده است.


وی تاکید کرد: الگوی مصرف برق در استان گیلان در فصل پیک ماهانه 450 کیلوات ساعت است که در صورت رعایت این الگو مشترکان پاداش در قالب تخفیف های بهای برق مصرفی دریافت می کنند.

مدیرعامل توزیع برق گیلان تاکید کرد: پاداش های سال جاری بر اساس فرمول 20 برابری است و مشترکان به ازای هر یک کیلوات ساعت کاهش مصرف برق تا 20 برابر پاداش دریافت خواهند کرد و در صورت مراجعه به نرم افزار برق من می توانند بر روی قبض برق خود، شاهد تخصیص پاداش باشند.
وی ادامه داد: از آن جا که الگوهای هواشناسی برای هفته جاری و پیش رو، افزایش دمای هوا را پیش بینی می کنند انتظار می رود میزان مصرف برق در استان به میزان قابل ملاحظه ای افزایش یابد و این مساله، حفظ پایداری شبکه برق به ویژه در ساعات اوج بار را با چالش مواجه خواهد کرد.
صادقی قدردانی از همکاری ارزنده مشترکان برق استان، خاطرنشان کرد: طی هفته آتی نیاز است همه مشترکان برق به ویژه در بخش های اداری و خانگی، حداکثر همکاری را در مدیریت مصرف برق به عمل آورند تا شاهد بروز هیچ گونه اختلالی در تامین برق مورد نیاز نباشیم.

ارسال نظرات