ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

کد خبر : ۱۵۹۱۸۲
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خبر داد:
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد از فعالیت ۶ هزار آشپزخانه برای طبخ و توزیع غذای گرم در قالب پویش اطعام حسینی(ع) خبر داد.
دوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۱

به گزارش بازارکار از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حبیب‌اله آسوده، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با تشریح برنامه‌های کمیته امداد در ایام محرم و صفر، افزود: پویش اطعام و احسان حسینی با همکاری کمیته امداد و مراکز نیکوکاری و هیئات مذهبی از ابتدای محرم آغاز و تا پایان صفر ادامه دارد.
وی تصریح کرد‌: در قالب پویش اطعام و احسان حسینی حدود ۶ هزار آشپزخانه با همکاری مراکز نیکوکاری و خیرین اقدام به طبخ غذا و توزیع بین فقرا و نیازمندان می‌کنند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود طبق برنامه‌ریزی انجام شده، تعداد آشپزخانه‌های فعال و همچنین طبخ غذا نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش پیدا کند.
وی ادامه داد: پویش احسان حسینی نیز یکی دیگر از پویش‌هایی است که در ایام محرم و صفر اجرا می‌شود که در قالب آن علاوه بر توزیع بسته‌های معیشتی، خدماتی نیز در حوزه‌های درمان و مسکن برای نیازمندان و مددجویان انجام می‌شود که در واقع خیرین و نیکوکاران می‌توانند نذر خود را در این بخش ادا کنند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد افزود: خیرین می‌توانند از طریق سرشماره #۸۸۸۷* و #۱۲* یا از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۴۰۲۰ کمک‌های خود را در پویش اطعام و احسان حسینی اهدا کنند.
آسوده تاکید کرد: در قالب پویش‌های اشاره شده هیچ اعتبار دولتی استفاده نمی‌شود و تمام هزینه‌ها توسط خیرین انجام می‌شود.
آسوده به پویش «به عشق حسین(ع)» اشاره کرد و افزود: در قالب این پویش، کمیته امداد در این پویش اقدام به جذب حامیان برای فرزندان ایتام و محسنین می‌کند و هموطنان می‌توانند حداقل یک فرزند را به نیت شهدای کربلا تحت حمایت خود قرار دهند.
وی در ارتباط با پذیرش ایتام در قالب به عشق حسین(ع) خاطرنشان کرد: خیرین می‌توانند با ارسال عدد ۱ به سرشماره ۳۰۰۰۳۳۳۳ و یا از طریق درگاه‌های سایت اکرام و همچنین مراجعه به پایگاه‌های کمیته امداد نسبت به حمایت از ایتام اقدام کنند.

برچسب ها:

ارسال نظرات