ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری
کد خبر : ۱۵۹۲۶۵
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان:
به نقل از ایسنا مازندران: در راستای سیاست‌های حمایتی دولت از تولید محصولات کشاورزی استراتژیک، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران از واریز ۵ هزار میلیارد ریال به حساب گندمکاران مازندرانی خبر داد و گفت: تاکنون ۸۲ هزار تن گندم از کشاورزان استان تحویل گرفته شد.
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۴

در همین راستا مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران با بیان اینکه از زمان آغاز خرید تضمینی گندم در استان حدود ۲۵ هزار سند مربوط به تحویل گندم کشاورزان استان در سامانه بانک بارگذاری شد اظهار کرد: با همت کارشناسان اداره کل غله حدود ۲۵هزار سند ثبت شده در سامانه که مربوط به محموله های تحویلی حدود ۱۱ هزار کشاورز است، در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون وقفه پس از تحویل گندم توسط کشاورز به بانک ارسال شد.

عباسعلی وفائی نژاد تصریح کرد: تاکنون بیش از ۵ هزار میلیارد ریال وجه گندم از طریق بانک عامل به حساب کشاورزان استان واریز گردید و گندمکاران مازندرانی ۳۵ درصد از مطالبات خود را دریافت کردند.

وی در خصوص باقیمانده مطالبات نیز ابراز امیدواری کرد با تخصیص منابع لازم به صورت متمرکز پرداخت خواهد شد.

مدیرکل غله مازندران همچنین به میزان خرید تضمینی گندم در استان اشاره کرد و گفت: تاکنون حدود ۸۲ هزار تن گندم از کشاورزان استان مازندران تحویل گرفته شد.

وفائی‌نژاد افزود: هم اکنون با پایان یافتن برداشت گندم در مزارع دشت استان و آغاز برداشت در مناطق میان بند و کوهستانی، مراکز خرید تضمینی گندم در این مناطق و مرکز سیلوی شهید میرزاپور نکا آمادگی لازم برای دریافت محصول گندم از کشاورزان عزیز استان را دارند.

ارسال نظرات