بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

کد خبر : ۱۵۲۵۹۸
معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها خبر داد؛
مهیار نورعلی گفت: پرداخت بیش از ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کم‌بهره به ۱۱ طرح درآمدزای دهیاری‌ها تصویب شد.
شنبه ۰۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۷

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: پرداخت بیش از ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات کم‌بهره به ۱۱ طرح درآمدزای دهیاری‌ها و همچنین کمک به خرید ۳۳۰ دستگاه انواع ماشین‌آلات عمرانی و خدماتی برای دهیاری‌ها تصویب شد.
مهیار نورعلی گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده با اجرای این طرح‌ها، ۴۱۰ فرصت شغلی جدید در مناطق روستایی ایجاد خواهد شد.
وی افزود: جلسه کمیته ملی وام دهیاری‌ها در راستای توانمندسازی نهاد دهیاری، ایجاد منابع درآمدی پایدار، رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی در چارچوب تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با پست بانک ایران با حضور اعضای کمیته وام و نمایندگان پست بانک ایران تشکیل شد.
نورعلی اضافه کرد: در این جلسه پرداخت تسهیلات کم بهره به ۱۱ طرح درآمدزا و ۳۳۰ مورد درخواست وام برای خرید ماشین‌آلات عمرانی و خدماتی دهیاری‌ها از استان‌های آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، بوشهر، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، زنجان، سمنان، فارس، قزوین، گیلان، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد بررسی و تصویب شد.
بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، وی از دهیاری‌های کشور خواست تا ضمن شناسایی فرصت‌ها، قابلیت‌ها و مزیت‌های روستای خود، از این فرصت ایجاد شده برای رونق اقتصادی روستا و ایجاد درآمد پایدار برای دهیاری استفاده مناسبی ببرند.

ارسال نظرات