بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۳۲۳۶
محمد علی نژاد گفت: ایجاد قطب‌های ملی توسعه علم و فناوری در سطوح استانی یکی از ماموریت‌های وزارت علوم است و بر این اساس پارک‌های علم و فناوری توسعه می‌یابد.
شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۳

سجاد محمد علی‌نژاد معاون فناوری وزیر علوم در حاشیه افتتاح ساختمان پارک علم و فناوری مریوان اظهار کرد:در وزارت علوم تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم که بستر رشد مراکز و فناوری و واحد‌های دانش‌بنیان را در کردستان فراهم سازیم.

وی گفت: ایجاد قطب‌های ملی توسعه علم و فناوری در سطوح استانی یکی از ماموریت‌های وزارت علوم است و بر این اساس پارک‌های علم و فناوری توسعه می‌یابد.

معاون وزیر علوم ادامه داد: با راه‌اندازی ساختمان پارک علم. فناوری مریوان ظرفیت واحد‌های فناور در این شهرستان به ۲ برابر می‌رسد.

وی تاکید کرد: با توجه به ظرفیت و استعدادی که در شهرستان مریوان وجود دارد و برخی شرکت‌های پیشرو در این مرکز، زمینه اشتغال پایدار فراهم خواهد شد.

استاندار کردستان نیز در این آیع اظهار کرد: در ایام دهه فجر ۱۰۶ پروژه با اعتبار بیش از پنج هزار میلیارد ریال در شهرستان مریوان افتتاح و بهره برداری شده است.

اسماعیل زارعی کوشا افزود: یکی از این پروژه‌ها ساختمان مرکز رشد و فناوری است و با احداث این ساختمان ظرفیت مناسبی برای شرکت‌هایی که در حوزه دانش بنیان فعالیت می‌کنند فراهم شده است.

ساختمان پارک علم و فناوری مریوان در زمینی با زیربنای ۲۰۰ مترمربع در ۴ طبقه و با صرف اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال احداث و امروز به بهره‌برداری رسید.

برچسب ها:

ارسال نظرات

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر