بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

استخدام سایر

استقبال کمرنگ بیکاران از سامانه جستجوی شغل

مدیرکل نظارت و هماهنگی اشتغال و کارآفرینی وزارت کار با اشاره به اینکه آمار شرکت کنندگان آزمون های استخدامی نگران کننده است گفت: ۴۰درصد از بیکاران را فارغ‌التحصیلان دانشگاهی تشکیل می‌دهند که تمایل شدید به استخدام در دستگاه های دولتی دارند.

معاون درمان وزارت بهداشت: ۲۵ هزار نیرو به مراکز درمانی کشور اضافه می‌شوند

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۴۰۰۰ پزشک متخصص و فوق تخصص در سطح کشور و به ویژه در مناطق محروم سازماندهی‌ شده‌اند و با برگزاری آزمون استخدامی، ۲۵ هزار نفر به مراکز درمانی کشور اضافه می‌شود.

ابراز نگرانی نسبت به آمار ‌شرکت‌کنندگان در آزمون‌های استخدامی

مدیرکل نظارت و هماهنگی اشتغال و کارآفرینی وزارت کار آمار اولیه آزمون‌های استخدامی را نگران کننده عنوان کرد و با بیان اینکه هم اکنون ۴۰ درصد افراد بیکار فارغ التحصیل دانشگاهی هستند،‌گفت: دولت بسته سیاست‌های فعال بازار کار و کمک‌های بلاعوض را برای حمایت از فعالان بازار کار و کارفرمایانی که فارغ التحصیلان دانشگاهی را جذب کنند درنظر گرفته است.

کمبود ۷۰ هزار پرستار در کشور

کمبود ۷۰ هزارنفری پرستار در کشور زنگ خطر بحرانی است که با سلامت مردم رابطه مستقیم دارد و به مرور زمان جامعه را دچار بحران‌های سختی در حوزه سلامت می‌کند. فرسودگی سیستم پرستاری کشور و شرایط اقتصادی سخت آن‌ها نیز شاید در حال حاضر بروز و ظهور جدی نداشته باشد، اما در شرایطی مانند کرونا متوجه ضعف‌های عمیق این حوزه خواهیم شد.

مشاور رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها خبر داد پیگیری اخذ مجوز بکارگیری نیروی انسانی در دهیاری‌های کشور

مشاور رئیس و مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فنآوری اطلاعات سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از پیگیری اخذ مجوز بکارگیری نیروی انسانی دهیاری‌های کشور خبر داد.

امیر دریادار خواجه امیری در گفتگویی تشریح کرد؛ روند جذب و به کارگیری نخبگان در وزارت دفاع

به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، نخبگان و سرآمدان در هر کشوری ازجمله ایران زمینه‌ساز رشد و توسعه‌اند؛ به همین دلیل، نهادهای مختلف جامعه سال‌ها تلاش کرده‌اند نخبگان جوان ایرانی در توسعۀ علمی کشور نقش‌آفرینی کنند. وزارت دفاع یکی از نهادهایی است که برای حفظ و استفاده از توانمندی و ظرفیت نخبگان کشور همواره برنامه ریزی کرده است ، روابط عمومی وزارت دفاع در همین راستا گفتگویی با امیر دریادار خواجه امیری
برچسب روز

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر