بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آموزشی و مهارتی سایر

در دیدار مسئولان دو کشور توافق شد؛ ایجاد مرکز مشترک آموزش‌های فنی‌ و حرفه‌ای ایران با چین

پیشنهاد طرح حکمت و ایجاد مرکز مشترک آموزش‌های فنی‌و حرفه‌ای و آموزش فناوری‌های جدید با چین طی دیدار معاون وزیر علوم با معاون آموزشی چین مورد توافق قرار گرفت.

مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی؛ ممنوعیت اعطای مدرک معادل تحصیلی تداوم می‌یابد

دبیر شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در جلسه شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی بر تداوم اعتبار قانونی مصوبه سال ۱۳۷۷ مبنی بر ممنوعیت اعطای مدارک معادل مجددا تاکید شد.

طرح «استاد همیار» برای نودانشجویان علوم‌پزشکی تهران اجرای می‌شود

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی تهران با بیان اینکه طرح «استاد همیار» برای نو دانشجویان این مرکز آموزشی برگزار می‌شود، اظهار کرد: این طرح، سال به سال رشد خواهد کرد و در کنار دانشجویان نورود، سایر دانشجویان نیز تحت پوشش قرار می‌گیرند.

معاون سازمان فنی و حرفه‌ای کشور خبر داد: تدوین لایحه تربیت ۵۰۰ هزار نیروی کار در حوزه اقتصاد دیجیتال

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با بیان اینکه استان گلستان میزبان مسابقات دوستانه بین‌المللی مهارت شده است، افزود: تاکنون سه کشور برای حضور در این رقابت‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند.

سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر در کنفرانس مهندسی نساجی؛ مساله اشتغال دانش‌آموختگان با تقویت ارتباط صنایع با دانشگاه‌ها برطرف می‌شود

سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر، با تاکید بر لزوم ارتباط بیشتر صنایع با دانشگاه‌ها، گفت: مساله و مشکل اشتغال دانش‌آموختگان در صورت تقویت این ارتباط، به خوبی حل می‌شود.

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر