ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

کارآفرینی و نوآوری سایر

سرپرست فرمانداری ویژه نیشابور در بازدید از مرکز‌رشد فناوری شهرستان عنوان کرد: نيشابور قطب کشاورزي، علمي و‌دانشگاهي است

به گزارش خبرنگار آریا در نیشابور ،سرپرست معاونت استانداری ‌‌و فرمانداری شهرستان نیشابوربا اشاره به منویات مقام‌معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص حمایت از شرکت‌های دانش بنیان اظهار کرد:در این مرکز رشد،مجموعه های مستقرند‌که‌در کشور اثر‌گذارند و این امر،نشان دهنده شان ‌‌جایگاه علمی نیشابور است و‌ ما باید بسمت و‌سویی‌برویم که موانع را از مسیر تولید کنندگان برداریم و استقرار شرکت‌های اثر‌گذار را شاهد باشیم.

برگزاری نمایشگاه معرفی دستاوردها و ظرفیت‌های شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان

نمایشگاه معرفی دستاوردها و ظرفیت‌های شرکت‌های خلاق و دانش بنیان پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی از ۳۰ آبان، به مدت ۳ روز در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می‌شود.

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان: فراخوان ثبت‌نام هجدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی اعلام شد

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از آغاز ثبت نام هجدهمین دوره جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی خبر داد و گفت: تا ۱۵ دی ماه سال جاری فرصت برای ثبت نام وجود دارد.

میزبان چهارمین کنفرانس ملی انجمن علمی پارک‌های فناوری و سازمان‌های نوآوری ایران مشخص شد

پارک علم و فناوری البرز از سوی اعضای مجمع عمومی انجمن ملی پارک‌های علم و فناوری کشور و سازمان‌های نوآور، برگزیده و میزبان چهارمین کنفرانس ملی این انجمن در سال ۱۴۰۳ شد.

دومین دورهمی سالانه نوپیا(هم آفرینی اجتماع سازان ایران آینده)، روز ۵ شنبه ۱۸ آبان در پردیس سینمایی ۴ سو برگزار شد

در این رویداد اجتماع سازان کوچک و قدرتمند از نقاط مختلف شهرهای کشور دور هم جمع شدند تا با تشکیل هسته های بزرگتر و قدرتمندتر، ضمن به اشتراک گذاشتن دانش و تجربیات خود بتوانند مسائل و مشکلات موجود را رفع و تغییرات اساسی در زیست بوم اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی کشور ایجاد کنند.

راه اندازی سازمان یا مرکز ملی هوش مصنوعی

معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: در زمینه ایجاد ساز و کارهای اجرایی مثل راه اندازی ستاد و مرکز یا سازمان هوش مصنوعی در حال مذاکره، بررسی و سیاست پژوهی هستیم.

چالش‌های ایجاد استارتاپ‌های اسلامی و راه‌های غلبه بر آن‌ها

برخلاف استارتاپ‌های متداول در بازار، استارتاپ‌های اسلامی با چالش‌های خاص خود روبه رو هستند. جذب سرمایه و بازاریابی به دلیل نیازهای خاص مسلمانان از جمله بزرگترین چالش‌های پیش‌ روی استارتاپ‌های اسلامی است.

حضور جهاد دانشگاهی در دومین رویداد نوپیا؛ دستاوردهای این نهاد در حل مسائل پیچیده اجتماعی به میدان می‌آید

محمد صادق سبط الشیخ انصاری معاون راهبری پارک‌ها و مراکز رشد و توسعه کسب‌وکار سازمان تجاری‌سازی فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان جهاددانشگاهی با اشاره به حضور سازمان تجاری‌سازی فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان جهاددانشگاهی در رویداد نوپیا ۲ (نوآوری و پیشرفت ایران) گفت: این نهاد دستاوردهای خود را در بخش‌های مختلف برای حل مسائل کلان اجتماعی و ایجاد نوآوری در حوزه‌های اجتماعی به میدان می‌آورد.

برگزاری همایش بین‌المللی روانشناسی مدرسه

هفتمین همایش بین‌المللی روان‌شناسی مدرسه توسط انجمن روان‌شناسی تربیتی ایران با همکاری وزارت آموزش‌وپرورش ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌گردد.

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر