بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۵۵۴۵
سه‌شنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۸

 

 

 

 

 

 

به همراه مشاوره و مصاحبه شغلی ارائه می شود؛
فرصت های شغلی و کارآموزی مجموعه های دانش بنیان در ایستگاه کار اینوتکس ۲۰۲۴

ایستگاه کار نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ با هدف معرفی فرصت های شغلی و کارآموزی برگزار می شود.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس۲۰۲۴، یکی از بخش های نمایشگاه اینوتکس، ایستگاه کار است که در آن، شرکت های پارک فناوری پردیس فرصت های شغلی و کارآموزی خود را به نمایش گذاشته و کارجویان نیز با ارسال رزومه خود، آمادگی خود را برای حضور در این فرصت های شغلی اعلام می کنند.
رزومه کارجویان پس از بررسی و رتبه بندی، در اختیار شرکت های عضو قرار گرفته و مصاحبه های شغلی در ایستگاه کار برگزار می شود. با اجرای طرح رتبه بندی کارجویان توسط مرکز توسعه سرمایه انسانی پارک فناوری پردیس، فرایند جذب نیروهای انسانی توسط کارفرمایان تسهیل می شود.
بخش دیگر ایستگاه کار، برگزاری کافه کار است. این نشست ها به صورت روزانه و در زمان برگزاری نمایشگاه اینوتکس میزبان اساتید مطرح منابع انسانی خواهد بود. مشاوره و کوچینگ شغلی به بازدیدکنندگان نمایشگاه اینوتکس از دیگر برنامه های ایستگاه کار است که با حضور منتورها و مشاوران شغلی برگزار می شود.
کارفرمایان و کارجویان می توانند تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ با مراجعه به نشانی jobstation.inotex.com با تکمیل فرم درخواست، در این برنامه شرکت کنند.
 علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانند با شماره ۰۲۱۷۶۲۵۱۰۶۵ تماس حاصل نمایند.
نمایشگاه اینوتکس به عنوان بزرگترین رویداد فناوری و نوآوری کشور میزبان بیش از یکصد هزار بازدید کننده از سراسر کشور است.
سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۴ از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت‌ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.inotex.com مراجعه کنند. 

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر
نظرسنجی
نظرتان درمورد تصمیم وزارت کار مبنی براختصاص 25 درصد ایجاد فرصت های شغلی برای دانش آموختگان دراستان های سراسر کشور چیست؟