بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۰۸۶۱
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی آذربایجان غربی گفت: در حوزه اشتغال، طی سال گذشته ۱۴هزار فرصت شغلی با پرداخت تسهیلات ۱۸۰میلیارد تومان ایجاد شد.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۳

رضا مهرافروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات اداره کل برگزار شد، افزود: در سال گذشته صندوق امداد ولایت استان ۸هزار و ۷۰۰فقره وام با میزان تسهیلات ۱۳۰میلیارد تومان در بخش های مختلف درمانی، شغلی، مسکن، دانشجویی با سود ۳درصد به مدددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی آذربایجان غربی پرداخت کرده است.
وی اظهار کرد: در سال گذشته در بخش کمک به ازدواج افراد تحت پوشش ۲ هزار و ۲۶۴مورد جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش تقدیم و درحال حاضر یک هزار و ۳۰۰ نوعروس نیز پشت نوبت دریافت جهیزیه هستند. 
وی با اشاره به اینکه کمیته امداد ۱۳۰نوع خدمت را به نیازمندان جامعه ارائه می کند، تصریح کرد: در حال حاضر کمیته امداد استان ۹۸هزار خانواده که ۱۹۳ هزار نفر جمعیت را شامل می شود تحت پوشش خود دارد که از این تعداد بیش از ۸۷هزار نفر از مستمری امداد بهره مند هستند.
مهرافروز با اشاره به اینکه در سال گذشته ۸۷۰میلیاد تومان مستمری و کمک معیشت پرداخت شد، خاطر نشان کرد: در حال حاضر بیش از ۶۲هزار نفر افراد تحت پوشش کمیته امداد از سالمندان، ۵۰هزار خانواده دارای سرپرست زن و ۲هزار نفر از خانواده های زندانیان هستند. 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی آذربایجان غربی اظهار کرد: یکی از خدمات کمیته امداد امام خمینی آذربایجان غربی تامین و نوسازی و تعمیر واحد های مسکونی افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی است، اظهار کرد: در سال گذشته ۵۲۰۰خدمت مسکن ازجمله تعمیر و نوسازی واحدهای مسکونی شهری و روستایی با اعتبار ۱۷۵میلیارد تومان انجام شد و همچنین ۶۲۴واحد مسکونی مددجویی نیز افتتاح شد.
وی ادامه داد: در حال حاضر در استان ۱۵هزار ایتام و کودک تحت پوشش محسنین با ۵۰هزار حامی وجود دارد که در ماه مبارک رمضان امسال ۴هزار نفر حامی جدید به تعداد حامیان افزوده شد.

ارسال نظرات

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر