بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۰۹۵۵
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۸


نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت:دانشجویان باید دنبال علم و بینش سیاسی، آگاهی، مراقبت سیاست‌زدگی باشند.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سیدمهدی قریشی ظهر جمعه در جمع نمازگزاران ارومیه، افزود: دانشجویان علم و بینش سیاسی، آگاهی، مراقبت از سیاست‌زدگی، مراقبت از بازیچه سیاست شدن، رشد معرفت دینی و اعتقادی را در دستور کار خود داشته باشند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: ارتباط با خدا، تدین، انقلابی بودن و پیوند با معنویات الهی از شاخصه‌های مهم دانشجویان در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
وی با تاکید بر اینکه دانشجوها افراد آگاه جامعه به شمار می‌روند، افزود: این قشر فرهیخته باید در راستای اعتلای روزافزون کشور همه توان خود را به کار گرفته و پیشرو نیز باشد.
امام جمعه ارومیه با اشاره به ظلم رژیم صهیونیستی به کودکان غزه اضافه کرد: ضمن اینکه دشمن شناسی از مؤلفه‌های مسلمانان است باید دشمنان روز اسلام را شناخت و اینکه برخی ممالک از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند، نشان از ستم علیه مردم و کودکان غزه است.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با تاکید بر لزوم توجه به اعتلای روزافزون فرهنگی در جامعه ادامه داد: یکی از وظایف شورای عالی انقلاب فرهنگی در کشور مدیریت فرهنگ جامعه است چرا که فرهنگ یک نرم‌افزاری است که مردم با استفاده از آن امور خود را در جامعه جاری می‌کنند.
حجت‌الاسلام قریشی با تاکید بر اینکه نباید به مباحث فرهنگی بی‌تفاوت بود، گفت: مردم کشور ما باید به مباحث فرهنگی حساس باشند و مدیران نیز در تمامی ادارات به موضوعات فرهنگی با حساسیت بیشتری نگاه کنند.
وی با اشاره به پروژه‌های نیمه تمام شهری در ارومیه نیز اظهار کرد: مدیریت ترافیک و ساخت کمربندی دوم ارومیه باید در شهر ارومیه سر و سامان بگیرد تا مردم نیز تکلیف خود را با ترافیک شهر بدانند.
امام جمعه ارومیه با قدردانی از عملکرد پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان‌غربی افزود: ضمن اینکه مردم باید قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند پلیس نیز باید در شناسایی موارد ترافیکی عملکرد مناسبی از خود نشان دهد و صرفاً جریمه کردن رانندگان را در اولویت خود نداند بلکه فرهنگ تشویقی مضاعف را نیز اجرا کند.
نماز جمعه این هفته ارومیه با استقبال مردم ارومیه در مصلای امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد.

ارسال نظرات

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر