بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۱۶۶۹
بیش از ۶۵۰ فرصت شغلی مستقیم گردشگری به زودی در مازندران ایجاد می‌شود.
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۵


حسین ایزدی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از ایجاد بیش از ۶۵۰ فرصت شغلی گردشگری به زودی در مازندران با افتتاح یک پروژه بزرگ گردشگری در شهرستان نوشهر خبر داد و گفت:این پروژه که در قالب هتل به زودی با حجم ۲هزار میلیارد تومانی در ۳۱ طبقه، افتتاح می‌شود.

او افزود: ٥١٢ واحد اقامتی با مساحت زیربنای ١٢٠ هزار متر مربع و ظرفیت اقامت یک هزار و ۴۰۰ تخت دارد، برای حداقل ۶۵۰نفر فرصت شغلی ایجاد می‌کند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از طراحی و ساخت چندین مجموعه‌ی پذیرایی شامل چند رستوران، فست فود و رستوران گردان در این پروژه خبر داد و گفت: استخر، سالن آمفی تئاتر، مجموعه‌های سرگرمی و تفریحی، بولینگ، بیلیارد، فروشگاه و سینما و چندین رویال سوییت و پرزیدنت سوییت از دیگر بخش‌های خدماتی این پروژه بزرگ گردشگری در نوشهر است.

او افزود: پروژه گردشگری بزرگ آراز شهرستان نوشهر، بزرگترین هتل در حال ساخت کشور به شمار می‌رود که تحول بزرگی در صنعت گردشگری منطقه به ویژه شهرستان نوشهر ایجاد خواهد کرد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از شهرستان نوشهر به عنوان یکی از گردشگرپذیرترین شهرستان‌های استان یاد کرد و گفت: این شهرستان در تمامی طول سال تقریبا جاذب گردشگر است و وجود تاسیسات گردشگری با تنوع سطح خدمات از جمله زیرساخت‌های مورد نیاز این شهر گردشگری است.

او از صدور ۱۳۵ موافقت اصولی تاسیسات گردشگری با پیش‌بینی حجم سرمایه‌گذاری ۱۲۶ هزار و ۷۲۳ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال ۵هزار و ۸۸۹ نفر در سال جاری خبر داد و افزود: ۱۱ پروژه با مبلغ ۷۳ میلیارد ریال از اعتبارات استانی و ملی در بخش زیرساخت‌ها، تخصیص یافت.

ایزدی با بیان این مطلب که ایجاد زیرساخت‌های گردشگری از اولویت‌های توسعه گردشگری است و پروژه‌های خوبی در سراسر استان در حال ساخت است که در آینده نزدیک می‌تواند بخش زیادی از نیاز‌های گردشگری را تامین کند، گفت: ۳۵ موافقت‌نامه تاسیس از ۱۲۲ منطقه نمونه گردشگری مصوب هیئت دولت نهم صادر و ۷ منطقه نمونه نیز دارای پروانه بهره برداری است.

ارسال نظرات

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر