بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۲۰۲۸
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام:
يکشنبه ۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۲

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام از موافقت با ۷ طرح گردشگری و بوم‌گردی در کمیته فنی گردشگری و سرمایه‌گذاری اداره‌کل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، فرزاد شریفی اظهار کرد: کمیته فنی گردشگری و سرمایه‌گذاری با حضور اعضای کمیته در محل سالن جلسات اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان برگزار شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام افزود: دراین جلسه با تقاضای ایجاد هفت طرح گردشگری و بوم‌گردی با توجه به نیاز استان و دارا بودن پتانسیل مناطق مورد نظر برای اجرای این طرح‌ها شامل دو واحد اقامتگاه بوم‌گردی همچنین ۵ مجتمع گردشگری عمومی با حجم سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیارد ریال و پیش‌بینی اشتغال‌زایی ۴۵ نفر موافقت شد.

شریفی گفت: با توجه به رویکرد اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان در توسعه پایدار گردشگری، راه‌اندازی تأسیسات گردشگری با هدف تقویت زیرساخت‌های اقامتی و پذیرایی، ایجاد اشتغال‌زایی، احیای فرهنگ، آداب و رسوم بومی، رونق اقتصادی جوامع محلی و آشنایی گردشگران با جاذبه‌های تاریخی و طبیعی کمتر شناخته شده، ایجاد چنین طرح‌هایی در مناطق با پتانسیل بالا در اولویت‎ قرار می‌گیرند.

ارسال نظرات

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر