بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۲۴۱۲
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از انتخاب دو نفر از اعضای کانون کارآفرینان برتر رسمی این استان در کمیسیون‌های تخصصی کانون برتر رسمی کشور خبر داد.
سه‌شنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۹

به گزارش بازارکار از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، «محمد عزت‌یار» در تشریح این خبر اظهار کرد: نخستین انتخابات کمیسیون‌های تخصصی ۹ گانه کانون ملی کارآفرینان برتر رسمی با حضور معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد. 
وی افزود: با برگزاری این انتخابات،  «غلامرضا عظیمی» به عنوان نائب رییس کمیسیون تخصصی مرزنشینان و  «اشرف کیخا» به عنوان رییس کمیسیون تخصصی بانوان کانون ملی کارآفرینان برتر رسمی کشور به نمایندگی از جامعه کار و تولید سیستان و بلوچستان انتخاب شدند.
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: همچنین "هادی عظیمی" دبیر کانون کارآفرینان برتر رسمی استان، به عنوان دبیر برتر کانون‌های استان های سراسر کشور برگزیده شد.
عزت‌یار گفت: کانون کارآفرینان برتر رسمی ملی و استانی بر اساس بند ۸ مصوبه شورای عالی اشتغال و اساسنامه جدید تشکیل شده و به عنوان هیات اندیشه‌ورز و شبکه مشاوران کارآفرینی در سراسر کشور فعالیت می کند.
وی افزود: کانون کارآفرینان برتر رسمی متشکل از کارآفرینان برتر کشور است که طی برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر همه ساله انتخاب می‌شوند.
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، راه اندازی کانون‌های کارآفرینان برتر رسمی، زمینه‌ای برای تحقق برنامه‌های توسعه و گامی مؤثر برای دستیابی به اهداف و سیاست‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مسیر توسعه اشتغال پایدار عنوان کرد.
عزت‌یار اظهار کرد: در حال حاضر توسعه، ترویج و فرهنگ‌سازی در حوزه کارآفرینی، تشکیل اتاق‌فکر کارآفرینی استان و همکاری با دستگاه‌های اجرایی و نهادهای بخش خصوصی در زیست‌بوم کارآفرینی از جمله فعالیت‌های پیش‌بینی شده برای کانون کارآفرینان برتر رسمی است.

ارسال نظرات

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر