بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۳۱۴۵
رییس مرکز جذب هیات علمی خبر داد
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۷

رییس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم اعلام کرد: حداکثر سن در نوبت دوم فراخوان جذب ۴۵ سال است که در راستای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به ازای هر فرزند ۱ سال به حداکثر سن اضافه می‌شود.

دکتر محمد خلج امیرحسینی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: نوبت دوم فراخوان جذب هیأت علمی در سال ۱۴۰۲ همزمان با میلاد حضرت علی (ع) ۱۳ رجب (پنج بهمن ماه ۱۴۰۲) آغاز شد و تا ۱۸ بهمن ماه ادامه دارد. متقاضیان در زمان تعیین شده فرصت دارند در این فراخوان شرکت کنند.

وی ادامه داد: دراین فراخوان نیز مانند فراخوان اول سال ۱۴۰۲، به مشمولان نظام وظیفه و فاقد کارت پایان خدمت که دانش‌آموخته دکتری هستند این امکان داده شده است که در فراخوان جذب شرکت کرده و با سایر متقاضیان به رقابت بپردازند. همچنین کسانی که فارغ التحصیل شده اند حداقل صورت جلسه دفاع نهایی را داشته باشند کفایت می‌کند.

رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم افزود: حداکثر سن دراین فراخوان ۴۵ سال است که در راستای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به ازا هر فرزند یک سال به حداکثر سن اضافه می‌شود.

متقاضیان می‌توانند به سامانه مهر رضوی مرکز جذب اعضای هیأت علمی به آدرس applicant.markazjazb.ir مراجعه و تقاضای خود را به همراه بارگذاری مدارک مربوطه ثبت کنند.

ارسال نظرات

برچسب روز

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر