بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۳۲۳۲
معاون آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی قزوین، از تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین خبر داد و گفت: متقاضیان شرکت در این آزمون تا پایان روز پنجشنبه ۱۰ اسفند برای ثبت‌نام و ویرایش اطلاعت خود مهلت‌دارند.
شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۳

به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی قزوین، سمانه مولاوردی‌خانی اظهار کرد: این آزمون بر اساس مجوز‌های صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام برگزار می‌شود.
وی بابیان اینکه، «طرح شهید زین‌الدین» باهدف جذب نیروی متخصص، کارآمد و انقلابی در بین برخی استان‌ها ازجمله ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان‌جنوبی، خراسان‌شمالی، خوزستان، سمنان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان و یزد در حال اجرا است، افزود: دومین آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین روز پنجشنبه ۱۷ اسفندماه برگزار می‌شود و نتایج آن نیمه دوم فروردین‌ماه ۱۴۰۳ اعلام خواهد شد.
این مسئول عنوان کرد: کارت شرکت در آزمون، از روز دوشنبه ۱۴ اسفندماه ۱۴۰۲ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir قرار خواهد گرفت.
وی خاطرنشان کرد: در این آزمون استخدامی، مشابه سایر آزمون‌های استخدامی سهمیه‌های آزاد، ۲۵ درصد ایثارگران، ۵ درصد ایثارگران و ۳ درصد معلولان نیز لحاظ شده است و تعداد ۶۴ نفر در دستگاه‌های اجرایی استان قزوین، ازجمله سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و همچنین برخی ادارات کل نظیر جهاد کشاورزی، اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، اداره کل صنعت، معدن و تجارت، اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس و اداره کل ورزش و جوانان پذیرفته و به‌کارگیری خواهند شد.

ارسال نظرات

برچسب روز

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر