بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۵۰۵۳
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: میزان سرمایه‌گذاری جذب‌شده در شهرک‌های صنعتی، سال گذشته در مجموع حدود ۷۷۰۰ میلیارد تومان است.
پنجشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۸

رضا صفاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در قزوین از ایجاد ۳۰ هزار شغل در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان خبر داد و اظهار کرد: از ۲ هزار و ۲۰۰ سرمایه گذار مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی تابعه استان نیمی از این واحدهای صنعتی پروانه بهره‌برداری گرفتند که منجر به ایجاد ۳۰ هزار شغل مستقیم شده است.
وی از جذب ۱۳۳ سرمایه‌گذار در سال گذشته خبر داد و افزود: به منظور اجرای طرح‌های توسعه واحدهای صنعتی و ایجاد اشتغال در استان قزوین در مجموع ۱۰۸ هکتار زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان قزوین به متقاضیان سرمایه‌گذاری واگذار کردیم.
مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان قزوین با بیان اینکه حکمیه، کوهین و خرمدشت به ترتیب از شهرستان‌های بویین‌زهرا، قزوین و تاکستان سه شهرک صنعتی پیشتاز استان در واگذاری اراضی صنعتی به سرمایه‌گذاران بود، خاطرنشان کرد: میزان سرمایه‌گذاری جذب‌شده در شهرک‌های صنعتی طی سال ۱۴۰۲ در مجموع حدود ۷ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان است.
صفاری میزان اشتغال پایدار حاصل از سرمایه‌گذاری یاد شده را ۴۰۸۰ شغل عنوان و اضافه کرد: این میزان اشتغال زمانی به تحقق می‌پیوندد که طرح‌های صنعتی در ۱۰۸ هکتار زمین صنعتی واگذار شده، به طور کامل اجرا و محقق شوند.
وی ادامه داد: برنامه ما در سال ۱۴۰۳ که سال جهش تولید با مشارکت مردم است، جذب سرمایه‌گذار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی پرتقاضا، توسعه و تکمیل زیرساخت‌های عمرانی و طرح‌های زیربنایی نواحی و شهرک‌های صنعتی است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین از هدف‌گذاری این شرکت برای جذب ۱۶۲ سرمایه‌گذار خبر داد و گفت: بنا داریم در قالب این میزان جذب سرمایه‌گذار ۱۱۱ هکتار از زمین‌های موجود در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان را به متقاضیان سرمایه‌گذاری دارای اهلیت واگذار کنیم.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر