بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۵۸۲۵
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل، نخستین المپیاد ملی آموزش هنر در ایران به منظور کشف استعدادهای برتر و هدایت آنان به سمت حضور اجتماعی متعهدانه، در قالب مسابقات گروهی و با شرکت تیم‌های تخصصی هنرجویان مراکز آموزش هنر در سراسر کشور در سراسر کشور در رشته های مختلف هنری، در سه سطح آموزشگاهی و استانی و ملی برگزار می‌شود.
دوشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۱


به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان، رضا دهقانی، معاون امور هنری و سینمایی اداره کل، گفت: نخستین المپیاد ملی آموزش هنر در ایران به منظور کشف استعدادهای برتر و هدایت آنان به سمت حضور اجتماعی متعهدانه، در قالب مسابقات گروهی و با شرکت تیم‌های تخصصی هنرجویان مراکز آموزش هنر در سراسر کشور در سراسر کشور در رشته های مختلف هنری، در سه سطح آموزشگاهی و استانی و ملی برگزار می‌شود.
وی افزود: هنرجویان آموزشگاه های آزاد هنری دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرجویان هنرستان های هنرهای زیبا وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مخاطبان این المپیاد هستند. همچنین با توجه به ماهیت گروهی و تیمی و رویکرد انسجام بخشی فرهنگی و اجتماعی این رویداد، موضوعات المپیاد تحت شعارمحوری «یکصدا ایران» به شرح زیر می باشد:
-هویت و سبک زندگی ایرانی اسلامی
-ایجاد انگیزه و امید آفرین
-ایجاد شور اجتماعی و تقویت مشارکت های عمومی
-تحکیم بنیان خانواده
-همبستگی ملی و انسجام اجتماعی
-پیشگیری از آسیب های اجتماعی
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان گفت:نوازندگی ساز ایرانی، نوازندگی ساز جهانی، نقاشی، گرافیک، پویانمایی، نمایش و سینما از رشته های هنرستان هنرهای زیبا و نقاشی، گرافیک، طراحی، نستعلیق، شکسته نستعلیق، تئاتر صحنه ای، موسیقی ایرانی و موسیقی جهانی از رشته های آموزشگاه های آزاد هنری برای شرکت در این المپیاد است.  

شایان ذکر است مهلت ثبت نام و بارگزاری آثار برای هنرجویان هنرستان هنرهای زیبای استان، 31 خرداد ماه و برای آموزشگاه های آزاد هنری 20 اردیبهشت ماه سال جاری خواهد بود.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر