بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

آگهی استخدام

مطالب بیشتر
کد خبر : ۱۵۶۵۷۶
آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع عظام تقلید، در دیدار رییس جمهور، گفت: اینکه شما شبانه روز خدمت می‌کنید و با اخلاص در حال فعالیت هستید شکی نیست؛ اما امروز اقتصاد و معیشت مردم در سختی بسیار است.
جمعه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۴

به گزارش بازار کار، آیت الله حسین نوری همدانی صبح امروز جمعه در دیدار رئیس جمهور، ضمن تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه المعصومه (س) و آغاز دهه کرامت، از گزارش ایشان و خدمات انجام شده که‌ در گزارش بیان شده بود تشکر و قدردانی کرد.

وی با بیان نکاتی از نهج‌البلاغه در باب خدمت به مردم گفت: اینکه شما شبانه روز خدمت می‌کنید و با اخلاص در حال فعالیت هستید شکی نیست؛ اما امروز اقتصاد و معیشت مردم در سختی بسیار است .

این مرجع تقلید ادامه داد: هر کجا قدم می‌گذارید مردم‌ از گرانی و سختی زندگی می‌گویند و بر این اساس باید توجه کرد که همه فعالیت ها برای رفاه مردم‌ باشد.

آیت الله نوری همدانی تاکیدکرد: همچنین در خصوص مقوله هایی مانند فرهنگ و اقتصاد نیز این روند ادامه داشته باشد و باور داشته باشیم ستون دین همین مردم هستند.
معظم له پایین بودن ارزش پول ملی را یک مشکل اساسی دانست و اظهار کرد: امیدوارم با تلاش شما که انصافا هم مشغول خدمت هستید و با سابقه ای که از شما سراغ دارم میدانم تلاش شما این است که این مشکلات را حل کنید و ما هم دعا می‌کنیم با همان اخلاص برای خدمت به نظام و انقلاب و مردم موفق باشید و این خدماتی که انجام شده را به مردم اطلاع رسانی کنید.
شایان ذکر است در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین رئیسی گزارش جامعی از عملکرد و خدمات دولت بیان نمود و اظهار امیدواری کرد ان شاءالله مشکلات باقی مانده حل خواهد شد.

ارسال نظرات

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر