ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری
کد خبر : ۱۵۸۴۲۹
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قزوین بر ضرورت استقرار دولت الکترونیک و استفاده از ظرفیت‌های موجود برای تحقق این امر در استان تاکید کرد.
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۳

به گزارش بازارکار از مهر، سیدموسی متوسلین معاون بعد از ظهر یکشنبه در اولین جلسه کمیته فناوری اطلاعات و توسعه دولت الکترونیک کارگروه توسعه مدیریت استانداری، اظهار کرد: استقرار دولت الکترونیک و استفاده از ظرفیت های موجود در استان در راستای تحقق بیش از پیش فناوری های پیشرفته در حوزه خدمات دولتی و تحقق دولت هوشمند ضرورت دارد.
این مسئول بر الزام بهره مندی از فرصتهای توسعه دولت هوشمند تاکید و بیان کرد: اجرای طرح دولت الکترونیک، نظام اداری استان را متحول می کند و نظام اداری الکترونیک ابزاری است که به وسیله آن می توان به مردم خدمت رسانی بهینه ارائه داد.
وی افزود: از اهداف مهم دولت الکترونیک می توان به ساده سازی نحوه ارایه خدمات به مشتریان، بهبود کارآیی و اثربخشی دولت از طریق حذف لایه ها و سطوح مدیریتی، تسهیل دسترسی مشتریان به اطلاعات و بهبود وضعیت پاسخگویی به مشتریان و تضمین پاسخگویی اشاره کرد.
گفتنی است در این جلسه موضوعاتی همچون تصمیم گیری در خصوص تامین تجهیزات زیرساختهای ارتباطی و فناوری اطلاعات ساختمان جدید دفتر اتباع و امور مهاجرین، پیگیری انتقال کامل مدیریت و راهبری سامانه سیماد شبکه دولت به استانداری در راستای تسهیل و تسریع امور، پیگیری استفاده همزمان کاربران مجموعه استانداری از شبکه داخلی و اینترنت و ایزوله سازی منطقی و امن آنها، راه اندازی سامانه پشتیبانی سخت افزاری، نرم افزاری و شبکه از راه دور و دیگر موارد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات مجموعه استانداری، فرمانداریها و بخشداریها مطرح و در خصوص هرکدام از آنها بحث و تبادل نظر شد.

ارسال نظرات