ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

کد خبر : ۱۵۹۲۳۰
فرماندار شهرستان بندرخمیر گفت:سهم شهرستان خمیر از اعتبارات دارایی‌های سرمایه‌ای حدود ۹۴۰میلیارد ریال بوده است که این اعتبارات شامل منابع تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استانی، سهم نفت و گاز و قانون استفاده متوازن از امکانات کشور می باشد.
سه‌شنبه ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۲

اختصاص ۹۴۰میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی‌های سرمایه‌ای به بندرخمیر

به گزارش بازار کار ؛میرهاشم خواستار فرماندار شهرستان بندرخمیر امروز دوشنبه ۱۸ تیر، در جلسه کمیته برنامه ریزی بندرخمیر که با حضور کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و اعضای شورای اداری این شهرستان برگزار شد، با اعلام این خبر اظهار داشت: جمع میزان اعتبارات شهرستان از قانون استفاده متوازن،محرومیت زدایی وتملک دارایی بیش از ۱۶۶میلیارد تومان می باشد.

وی ادامه داد: در کل سهم شهرستان خمیر از اعتبارات تملک دارایی۴.۷ وقانون استفاده متوازن استان حدود۲.۸ درصد  بوده است.

رییس شورای برنامه‌ریزی بندرخمیر اولویت تخصیص اعتبار در سال جاری را تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ذکر کرد و تاکید کرد: اعتبارات استانی برای اتمام همه پروژه های شهرستان محدود است، لذا مدیران باید از طریق وزارتخانه مربوطه و سایر منابع در ایام سال، اعتبار را برای پروژه های خود جذب کنند.

خواستار همچنین تصریح کرد: با وجود مشکلات مالی و کمبود بودجه اقدام های بسیار خوبی در شهرستان خمیر انجام شده و اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای شهرستان نسبت به سال گذشته افزایش خوبی داشته است.

ارسال نظرات