بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

سایر

معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی تاکید کرد: ضرورت تحول‌خواهی در جهاددانشگاهی با رویکرد تمدن سازی/ واکنش سریع این نهاد در عرصه علم و فناوری

معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی با اشاره به ضرورت تحول‌خواهی در جهاددانشگاهی با رویکرد تمدن سازی اظهار کرد: جهاددانشگاهی به‌عنوان نهادی با واکنش سریع در عرصه علم و فناوری، لازم است ذیل بیانیه گام دوم انقلاب و با رویکرد تمدن سازی، به تحول در ساختار، مأموریت‌ها و راهبردهای خود بیاندیشد.

اعطای مجوز مشاغل خانگی به نوجوانان کارآفرین

رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی بر لزوم ورود مشاغل خانگی به عرصه‌های جدید و نوآورانه تاکید کرد و گفت: درصددیم به متقاضیان گروه سنی ۱۵ تا ۱۸ سال در قالب کارآفرینی نوجوانان مجوز مشاغل خانگی اعطا شود.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز: مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی پیشران‌های اشتغال استان هستند

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز در نشست هم‌اندیشی با مدیران مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان البرز، بر مشارکت اثربخش مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در بخش اشتغال تاکید کرد.

سرپرست اداره‌کل خدمات اجتماعی کارگران وزارت کار خبر داد: مشارکت بیش از ۵۰ هزار نفر در سی‌و‌پنجمین جشنواره امتنان

سرپرست اداره‌کل خدمات اجتماعی کارگران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مشارکت بیش از ۵۰ هزار نفر در سی‌و‌پنجمین جشنواره امتنان خبر داد.

در صورت تایید شورای نگهبان، خدمت سربازی ۱۲ ماه می‌شود/ معافیت مشمولان بالای ۳۰ سال دارای ۲ فرزند

نمایندگان مجلس تصویب کردند که ستادکل نیروهای مسلح نسبت به کاهش خدمت سربازی به میانگین ۱۲ ماه اقدام کند؛ همچنین مشمولان غایب و غیر غایب بالای ۳۰ سال و دارای ۲ فرزند یا بیشتر از خدمت وظیفه عمومی معاف خواهند شد.

90 بازارکار

مطالب بیشتر

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر