بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

سایر

رییس جمهور: نیازهای توسعه چرم شهر تبریز برای توسعه اشتغال و کارآفرینی تامین شود

 رییس جمهور صنعت چرم را صنعتی ارزآور و اشتغال‌زا عنوان کرد و گفت: تامین نیازهای توسعه صنعت چرم در آذربایجان شرقی ضروری است و مسوولان باید اقدامات لازم را در اولویت کاری خود قرار دهند.

بازدید معاون وزیر کار از بنگاه‌های اقتصادی ماکو

«علی‌حسین رعیتی‌فرد» معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از بنگاه‌های اقتصادی «قهوه ماگوش»، «پوشاک‌ گستر برسام» و «صنعت فرسازان» در منطقه آزاد تجاری-صنعتی ماکو در جریان آخرین وضعیت تولیدات آن‌ها قرار گرفت.

علی اصغر فاتحی فر: جهاد دانشگاهی، نگاهی متفاوت به حوزه کسب و کار دارد

رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت این نهاد در حوزه کسب و کار، افزود: جهاددانشگاهی، سالیان طولانی است که در حوزه کسب و کار فعالیت می‌کند و نگاهی متفاوت به این حوزه نسبت به سایر ارگان‌ها دارد؛ چراکه جهاددانشگاهی از ابتدا عادت به تلاش، فعالیت و مشتری مداری دارد

جوانان خلاق دسترسی به کارخانه‌های فناوری و مراکز رشد ندارند

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی نیز خاطرنشان کرد: جوانان خلاقی در تبریز داریم که دسترسی به کارخانه‌های فناوری و مراکز رشد ندارند، از این رو در فضای شهری باید بسترسازی لازم برای کمک به این افراد را انجام دهیم.

برنامه استخدام ۶۰۰ نیروی جدید در ماشین سازی تبریز

مدیرعامل شرکت ماشین سازی تبریز گفت: هر چند به دلیل عدم ثبت هیات مدیره و اخذ کارت بازرگانی امکان صادرات مستقیم را نداشتیم اما با این وجود در سال ۱۴۰۱ موفق به صادرات ۲.۶ میلیون دلاری محصولات خود به صورت غیرمستقیم شدیم که ترکیه و آلمان مقصد عمده این محصولات صادراتی بوده اند

راه‌اندازی وب سایت گردشگری آذربایجان غربی در دستور کار است

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از راه‌اندازی وب سایت و اپلیکشن گردشگری این استان با هدف رصد دقیق تعداد مسافران و گردشگران و مدت حضورشان در اماکن گردشگرپذیر خبر داد.

۵۲ طرح اشتغالزا در اشنویه اجرا شد

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) اشنویه گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۵۲ طرح اشتغالزا در این شهرستان اجرا و نسبت به مدت مشابه پارسال حدود ۱۰ برابر افزایش داشته است.

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر