بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

سایر

تصویب پرداخت ۷۰ هزار میلیارد تومان از مطالبات سازمان تأمین اجتماعی در کمیسیون اقتصادی دولت

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت مردمی سیزدهم از ابتدا تاکنون ۱۸۰ هزار میلیارد تومان از مطالبات سازمان تأمین اجتماعی را پرداخت کرده و تسویه ۷۰ هزار میلیارد تومان دیگر نیز در کمیسیون اقتصادی دولت تصویب شد.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمان اعلام کرد حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان کرمانی که فناوری را به روستاها منتقل کنند

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمان با اشاره به سیاست انتقال فناوری به روستاها گفت: در جهت حمایت از شرکت‌های دانش بنیان استان که ایده و برنامه در حوزه روستایی دارند، استقبال می‌کنیم.

با حضور معاون وزیر صمت و نماینده مردم شهرستان‌های بافت، رابر در مجلس صورت گرفت:آغاز عمليات اجرايي ساخت ناحیه صنعتی شهید سلیمانی در شهرستان رابر استان كرمان

علي رسوليان روز چهارشنبه در ادامه سفر به استان كرمان در آیین تملک و کلنگ زنی ناحیه صنعتی شهید سلیمانی رابر حضور يافت و كلنگ احداث اين ناحيه صنعتي را به زمين زد.

مدیرکل کمیته امداد استان اعلام کرد پرداخت ۸ میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال مددجویان کمیته امداد کرمان

 مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از ایجاد ۱۸۰ فرصت شغلی توسط این نهاد طی دو ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: برای اجرای ۱۵۰ مورد از این طرح‌های اشتغال زا هشت میلیارد و ۳۴۷ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال پرداخت‌شده است.

بهره‌برداری از ۳ طرح صندوق کارآفرینی امید در رفسنجان

با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان کرمان، رئیس اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان و جمعی از مسئولان سه طرح صندوق کارآفرینی امید در روستاهای لاهیجان، هرمزآباد و علی آباد انقلاب افتتاح شد.

نمایشگاه دستاورد‌های اشتغال و خودکفایی در جنوب کرمان برپا شد ؛ ارسال ۱۲۴ مقاله به کنفرانس ملی مدیریت و کارآفرینی در مکتب شهید سلیمانی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان اعلام کرد که ۱۲۴ مقاله علمی در نخستین کنفرانس ملی مدیریت و کارآفرینی در مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی جنوب کرمان واصل شد.

رئیس اسکودا در هفتادمین سالروز استقلال کانون وکلا: چرا از میان این فارغ‌التحصیلان قاضی و سردفتر نمی‌گیرید؟!

رئیس اسکودا در مراسم هفتادمین سالروز استقلال نهاد وکالت در کانون وکلای دادگستری کرمان با تاکید بر اینکه برای ماندگاری در تاریخ باید حافظ استقلال نهاد وکالت باشیم، گفت: محدود کردن نهاد وکالت و تبصره‌ای کردن وکلا ظلم به مردم است.

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر