ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

سایر

امضای تفاهم‌نامه همکاری جهاددانشگاهی با استانداری گلستان / ظرفیت‌های این نهاد در مسیر پیشرفت و تحول دانش‌بنیان این استان قرار می‌گیرد

تفاهم‌نامه همکاری جهاددانشگاهی با استانداری گلستان به‌منظور بستر‌سازی مناسب برای استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های این نهاد در زمینه‌های مختلف و در راستای تحول دانش‌بنیان و پیشرفت استان گلستان و طرح‌ها و برنامه‌های تحولی تأمین‌کننده منافع ملی و استانی به امضای این دو مجموعه رسید.

ایجاد ۲۱۵۰ شغل در بخش صنعت گنبدکاووس

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان از ایجاد اشتغال ۲ هزار و ۱۵۰ نفر در بخش صنعت و تجارت گنبد کاووس خبر داد و تاکید کرد؛ شرایط احیای پنج واحد راکد صنعتی در این بخش مهیا شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: زمان رسیدگی به پرونده‌های کارگری در گلستان ۳۸ روزه می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان از کوتاه شدن روند رسیدگی به پرونده‌های کارگری و کارفرمایی در سطح استان خبر داد و گفت: این مهم به‌زودی به ۳۸ روز می‌رسد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: ۶۸.۵ درصد تسهیلات اشتغال گلستان در بخش مرتبط هزینه شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با اشاره به استمرار صحت‌سنجی از وام‌های پرداخت‌شده به متقاضیان گفت: ۶۸.۵ درصد تسهیلات اشتغال استان در بخش مرتبط هزینه شد.

تحقق اشتغال بیش از 36 هزار گلستانی در سال جاری

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: تعهد اشتغال امسال استان گلستان تعداد ۳۱ هزارو ۳۱۰ نفر بوده که تاکنون برای ۳۶ هزارو ۳۱۸ نفر اشتغال محقق شده است.

ثبت بیش از 32 هزار اشتغال در گلستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: بیش از 32 هزار اشتغال در سامانه در استان به ثبت رسیده که صحت سنجی 79 درصد آن به پایان رسیده است.

فرمانده سپاه گلستان خبرداد؛ افتتاح ۵۰ پروژه محرومیت زدایی و اشتغالزایی توسط سپاه نینوا گلستان

فرماندار سپاه نینوای گلستان با اشاره به پیش بینی سه هزار و ۱۳۰ برنامه طی دهه فجر توسط سپاه نینوا گلستان، گفت: ۵۰ پروژه محرومیت زدایی و اشتغالزایی در گلستان به بهره برداری می رسد.

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر