ایام سوگواری محرم برعزاداران و دل باختگان مکتب حسینی تسلیت باد

      

22 بهمن سالروز شکوهمند انقلاب اسلامی گرامی باد

      
بنیانگذار اطلاع رسانی نوین اشتغال در ایران
خبر فوری

تازه ها

سایر

اعطای بورسیه صنعتی به رتبه‌های زیر ۲۰۰۰ در دانشگاه قم

به گفته مدیرآموزش دانشگاه قم، داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ دارای رتبه ۱ تا ۲۰۰۰ باشند، با انتخاب یکی از کد رشته‌های بورسیه صنعتی دانشگاه قم، پس از قبولی و ثبت‌نام در این دانشگاه، بورسیه صنعتی به آنها تعلق می‌گیرد.

صنعت قم در مسیر دانش‌بنیان شدن و رکورد زنی صادرات

بررسی اهداف و مسیر حرکت صنعت قم در شرایط کنونی نشان می‌دهد این بخش به دنبال جذب حداکثری شرکت‌های دانش بنیان بوده و با تقویت توان تولید خود طی سال‌ گذشته توانسته رکورد صادرات استان را جا به‌ جا کند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم: لزوم تلاش جدی برای توانمندسازی مقرری بگیران بیمه بیکاری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم در حاشیه برگزاری چهارمین کمیته استانی بیمه بیکاری، بر لزوم تلاش جدی برای توانمندسازی مقرری بگیران بیمه بیکاری تأکید کرد.

در دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قم و رئیس جهاد دانشگاهی استان مطرح شد؛ جهاد دانشگاهی، پیونددهنده استارتاپ‌های دانشگاهی با کتابخانه‌های عمومی است

نشست مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قم با رئیس جهاد دانشگاهی استان قم با موضوع «همایش بین‌المللی کتابخانه‌های عمومی و کسب‌وکارهای کوچک» برگزار ‌شد.

جشنواره تعاون در استان قم برگزار می شود

مدیر سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش بنیان جهاد دانشگاهی شعبه استان قم از برگزاری جشنواره تعاون با مشارکت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان قم خبر داد.

هشت مجوز کاریابی غیردولتی در قم صادر شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم گفت: در سال‌جاری هشت مجوز مرکز کاریابی غیر دولتی که نقش موثری در افزایش آمار اشتغال دارد در این استان صادر شد.

13 هزار و ۸۶۵ فرصت شغلی در بخش تعاون قم ایجاد شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۱۳ هزار و ۸۶۵ فرصت شغلی دربخش تعاون استان ایجاد شده‌است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل روند رو به رشدی را نشان می‌دهد.

کارآفرینان آینده

مطالب بیشتر